“Почала пити після розлучення”. Розповіді хмельничан, які не мають де жити

“Почала пити після розлучення”. Розповіді хмельничан, які не мають де жити
  • Вони перетворюються в тих, кого більшість хмельничан обходить на вулиці стороною.
  • Від них часто тхне й вони можуть просити гроші в перехожих.
  • Що приховується за занедбаними обличчями, чому вони ночують на вокзалі чи ведуть аморальний спосіб життя?
  • Поспілкувалися з людьми, які мають подібний досвід і тепер живуть в хмельницькому притулку.

У жіночих кімнатах одноповерхової будівлі на Житецького - тиша. Де-не-де лунав звук перегорнутої газети, номер якої давно “не свіжий”, як і запах, що стоїть в цій кімнаті. Статті й замітки уважно читала літня жінка, у якої є проблема - нетримання сечі. Через це її невдовзі відправлять на стаціонарне лікування.

У цій невеличкій кімнаті міського центру соціальної підтримки та адаптації вона опинилася близько тижня тому. Зловживала алкоголем. У занедбаному стані її доставив до цього місця один зі священників Хмельницького. Говорити з журналісткою пані хотіла не охоче. Її голова  була опущена, а очі зиркали по друкованих рядках газети. “Можна вас сфотографувати?”, - запитую. “Так”, - каже вона. І більше ні пари з вуст.

За стіною цієї пані мешкають сусідки. У більшій кімнаті - двохярусні ліжка з невеличкими полицями. На одній із них заварений чай і цукорниця. Лежать окуляри й книга, назву якої не видно через банку з порізаним лимоном.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up