Помер хірург Хмельницької дитячої лікарні Володимир Макогончук

Помер хірург Хмельницької дитячої лікарні Володимир Макогончук
  • 71-річний Володимир Макогончук працював дитячим хірургом більшу частину свого життя.

  • За цей час він врятував тисячі дітей у Хмельницькому.

  • Медика називають одним із засновників дитячої хірургії в області.

У Хмельницькому пішов з життя 71-річний дитячий хірург Володимир Макогончук. Він помер через хворобу вчора, 18 вересня. Його колеги кажуть - це була щира, доброзичлива людина. Справжній спеціаліст своєї справи.

Володимира Макогончука називають одним із засновників дитячої хірургії на Хмельниччині. Адже він став працювати з перших днів появи цієї спеціальності в області. Відразу після університету він почав працювати в Хмельницькій обласній дитячій лікарні. Вже з 1980-х років став рятувати дітей на базі міської дитячої лікарні, де пропрацював до своїх останніх днів. Про все це журналістці vsim.ua розповідає дитячий хірург Ігор Погребняк.

Відео дня

Володимир Макогончук завжди вчив колег були впевненим у собі та залишатися спокійним. Ігор Погребняк пригадує - як медик завжди все тримав під контролем. Роботу доводив до кінця й дбав про своїх пацієнтів. Мовляв, навіть у свій не робочий день він навідувався до лікарні, аби перевірити стан прооперованих ним дітей. 

У Володимира Макогончука залишився син та троє онуків. Він відійшов у вічність у віці 71 року.  Прощання із медиком відбудеться завтра, 20 вересня, о 09:00, в міській ритуальній службі на Святослава Хороброго, 5а (колишня вул. Толстого, 5а).

Читайте також: 10 історій жінок з Хмельниччини, чиї життя забрала війна

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up