Попрощались з 29-річним військовим Артемом Кушнером. Без тата залишилось двоє доньок

Попрощались з 29-річним військовим Артемом Кушнером. Без тата залишилось двоє доньок
 • Артем приєднався до війська у перші дні повномасштабної війни. 
 • Вдома чоловіка не дочекалась мама, дружина і двоє дітей. 

Вкотре до ритуальної служби у Хмельницькому люди несуть живі квіти і вінки. На чорних стрічках написи: «Артему від однокласників», «Від рідних і близьких...». 

Сьогодні, 14 травня, тут прощались із загиблим військовим. Це солдат Артем Кушнер. 

Хлопець ріс у селі Гришки, що на території колишнього Деражнянського району. Тут навчався у школі, провів дитинство й мав багато друзів. 

Відео дня

Як розповідає директорка Радовецького ліцею Алла Далека, батьки Артема переїхали в село Гришки, коли йому було 7. Пригадує його як сумлінного учня і добру дитину. 

– Він дуже любив школу, вчителів. Казав: «В мене найкраща вчителька у світі». Допомагав своїм друзям, любив своє село і маму, розповідав різні історії про батька. Після 4-го класу Артем перейшов до Радовецького закладу, де навчався до 9-го класу, – розповіла педагог. 

Провести в останню дорогу 29-річного військового приїхали багато його однокласників. Кажуть: знали, що Артем захищає країну і досі не вірять у трагічну звістку. 

Друг дитинства Ігор розповів, що Артем до війни працював на автомийці. З початком вторгнення служив у військовій частині в Хмельницькому, а згодом добровольцем поїхав на фронт. 

– Він був веселий, працьовитий. Гарний батько для своїх доньок. Востаннє ми з ним зустрічались 4 місяці тому, – розповів однокласник Андрій. 

За словами заступника командира військової частини з морально-психологічного забезпечення Максима Макарова, Артем був доброю людиною і завжди міг підставити плече. 

– До нього можна було звернутись з будь-яким питанням, він завжди виконував накази як потрібно. Дуже приємна і добра людина, завжди усміхнений, - каже військовий.

Відомо, що Артем Кушнер воював на Харківському напрямку. Він помер 7 травня. Поховали Артема на кладовищі мікрорайону Ракове. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (16)
 • Світлана Францівна

  Вічна пам'ять Герою.
 • Лия Макарова

  Вічна пам'ять Герою. Співчуття рідним
 • Анюта Ципляк

  Вічна пам'ять Герою Царство небесне.
 • Світлана Біленька

  Вічна пам'ять Герою України. Царство небесне. Щирі співчуття рідним.

keyboard_arrow_up