Постачальники - безхатьки, реалізатори - пенсіонери. Розповідаємо про ринок на Кам’янецькому переїзді

Постачальники - безхатьки, реалізатори - пенсіонери. Розповідаємо про ринок на Кам’янецькому переїзді
  • У центрі Хмельницького десятки років існує ринок біля колій.
  • Постачальниками товару переважно є безхатьки.
  • Продавці купують в них “вітрину”, а продаючи, роблять мінімальну націнку.
  • Журналістка vsim.ua дізналася, як налагоджена система роботи під Кам’янецьким мостом і хто, що й за скільки там продає.

Біля ринку “Ранковий”, що на Кам’янецькій, роками існує неофіційна торгова точка. Місцеві називають її Кам’янецьким переїздом. Тягнеться вона вздовж колій і закінчується на перехресті Толстого - Героїв Чорнобиля. Попри те, що там торгують, це місце відрізняється від інших ринків у Хмельницькому. Там немає ані спеціальних наметів, ані контейнерів чи примірочних. 

Усі вітрини схожі. Речі, що продають, акуратно розкладені на покривалах, які лежать на землі. Ще один варіант розміщення вішаків з одягом - на гілках дерев чи мотузках. Єдине, що об’єднує це місце із речовим ринком - графік роботи. Тутешні продавці виходять у ті самі дні й години, що й люди на “толкучці”. 

Журналістка vsim.ua побувала під Кам’янецьким мостом й дізналася, як там все функціонує. Одна з продавчинь розповіла про налагоджену схему роботи в цьому місці. 

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up