П’ятеро захисників з Хмельниччини поповнили лави Небесного війська

П’ятеро захисників з Хмельниччини поповнили лави Небесного війська
 • Свої життя у війні за Україну поклали Свєш­ні­ков Ярос­лав, Сахнюк Сергій, Гаврилюк Богдан, Огороднічук Андрій та Рикун Володимир.
 • Двоє з них проживали на Шепетівщині, троє з Городоччини.

У боротьбі з російським окупантом загинули п’ятеро захисників України родом з Хмельниччини. Про це повідомили у громадах.

Свєш­ні­ков Ярос­лав 

На щи­ті до рід­ної Ше­пе­тів­ки по­вер­та­єть­ся 27 - річний сол­дат Свєш­ні­ков Ярос­лав Во­ло­ди­ми­ро­вич. Він народився 11 жов­тня 1996 ро­ку.  Захисник був гра­на­то­мет­ником 3 штур­мо­во­го від­ді­лен­ня 3 штур­мо­во­го взво­ду 1 штур­мо­вої ро­ти 1 штур­мо­во­го ба­таль­йону вій­сько­вої час­ти­ни. За особисту мужність та героїзм проявлений під час захисту України Указом Президента України 29.04.2022 року нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. Ярослав за­ги­нув за­хи­ща­ючи те­ри­то­рі­аль­ну ці­ліс­ність та дер­жавний су­ве­ре­ні­тет Ук­ра­їни 16 лю­то­го 2024 ро­ку. Да­ту та час про­щан­ня з Ге­ро­єм бу­де по­ві­дом­ле­но пізніше. Про це повідомила Ше­пе­тівсь­ка місь­ка ра­да.

 

Відео дня

Сахнюк Сергій 

Сахнюк Сергій Миколайович народився 1968 року. Захисник мешкав в Сла­вуті, що на Ше­пе­тів­щи­ні. Сергій став на захист України солдатом. 

Про втрату повідомили У Сла­вутсь­кій гро­ма­ді.

Прощатись із Героєм будуть 20 лютого, орієнтовно об 11:00. Поховають Героя на «Новому кладовищі» в Славуті. 20 лютого 2024 року на території Славутської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби.

Гаврилюк Богдан

Гаврилюк Богдан Анатолійович народився 1992 року. Відданий військовій присязі воїн проживав в селі Завадинці, Городоцької міської територіальної громади Хмельницького району. Герой загинув 14 лютого, під час артилерійського обстрілу, поблизу населеного пункту Роботине. Воїну було 32 роки.

Огороднічук Андрій

Огороднічук Андрій Анатолійович - військовослужбовець з Городка. Андрій народився 1984 року. Захисник на війні був стрільцем - помічником гранатометника механізованого батальйону однієї із військових частин. Загинув 40-річний воїн 13 лютого поблизу населеного пункту Покровськ.

Рикун Володимир

Рикун Володимир Володимирович народився 1969 року. Володимир із села Лісогірка, Городоцької міської територіальної громади Хмельницького району. Він був водієм автомобільного відділення батальйону матеріального забезпечення однієї із військових частин. У лавах Збройних сил України Володимир Рикун ніс службу майже два роки. Серце Героя зупинилося на Чернігівщині 15 лютого. Йому тепер навічно 55 років.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
 • Ігор

  Клас показуе скільки в нас ждунів.
 • Mariya Samkova

  Скорбимо... Вічна пам'ять про Героїв.
 • Sasha

  Вічна пам'ять
 • Tetiana

  Вічна пам'ять Героям

keyboard_arrow_up