Сергій Тюрін отримав відзнаку від Повітряних Сил України

Сергій Тюрін отримав відзнаку від Повітряних Сил України
Фото із ФБ-сторінки Сергій Тюріна
 • Посадовець отримав нагороду за поданням одного з військових підрозділів області. 

Під час війни почесні нагороди отримують не лише військові, а й посадовці. Так, чергову відзнаку отримав перший заступник керівника ОВА Сергій Тюрін. Про це посадовець повідомив на власній сторінці у соцмережі “Фейсбук”. 

— Мав за честь отримати ще одну відзнаку від командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Миколи Олещука "За сприяння Повітряним Силам України", — написав Тюрін. 

Він додав, що нагороду отримав за поданням одного з військових підрозділів Хмельниччини.

Відео дня

— Ця відзнака є спільною заслугою усієї команди Хмельницької ОВА, яка працює на підтримку сил безпеки та оборони України. Дякуємо ЗСУ за постійну відмінну роботу із захисту неба над Хмельниччиною, — зазначив заступник начальника ОВА

Додамо, що медаль «За сприяння Збройним Силам України» — це заохочувальна відзнака Міністерства оборони України. Її встановили наказом міністра оборони від 20 травня 2003 року. Медаллю нагороджуються військовослужбовці військових формувань, створених відповідно до законів України (крім військовослужбовців Збройних Сил України), працівники Збройних Сил України, а також інші особи за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України.

Нагородженому медаллю вручаються медаль та посвідчення до неї. Медаль і посвідчення до неї після смерті нагородженого залишаються в сім'ї померлого як пам'ять.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
 • Сергій Власенко

  В де позитивні ?
 • Василь Шевчук

  Не забудьтеся ще нагородити його собачку!
 • Олекса Шумейко

  Ще трошки і отримає учасника бойовий дій і героя України. Як кажуть чим дальше в ліс тим товстіші партизани.
 • Володимир Безрук

  Спочатку накрав а потім допоміг накраденим

keyboard_arrow_up