Симчишин призначив керувати хмельницькими дорожниками ексдиректора фірми Лабазюка

Симчишин призначив керувати хмельницькими дорожниками ексдиректора фірми Лабазюка
Ілюстративне фото, сайт Хмельницької міської ради
 • Директором КП БРЕД від сьогодні, 3 червня, є Максим Волосінчук.

 • Що про нього відомо?

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницької міської ради отримало нового керівника. Директором від сьогодні, 3 червня, призначили Максима Волосінчука. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин 31 травня. На сайті міської ради документ опублікували тільки сьогодні, 3 червня.

Максим Волосінчук вже має досвід управління у сфері дорожнього будівництва. До призначення він був директором АТ «Ю Ар Ді Українські дороги», яке раніше мало назву «Шляхово-будівельне управління №56». Посаду керівника він обіймав там до початку минулого року. Такі дані вказані в аналітичній системі «YouControl».

«Ю Ар Ді Українські дороги» регулярно отримує замовлення на дорожні роботи різних видів за бюджетні гроші. Це загалом 723 договори на суму в майже 35,8 мільярда гривень. Це дані з системи bi.prozorro. Серед замовників є й установи та підприємства Хмельницької міськради, в тому числі й КП БРЕД, директором якого призначили Максима Волосінчука.

Відео дня

Перед призначенням на посаду директора КП БРЕД Максим Волосінчук подав декларацію за 2023 рік. З неї дізнаємося, що основними місцями його роботи були компанії «Ю Ар Ді Українські дороги» та «Макс Транс-1». Основним видом діяльності останньої був вантажний автомобільний транспорт. Ці ж дві компанії вказані основним місцем роботи дружини Юлії Волосінчук.

За даними декларації, минулого року сім’я Волосінчуків отримала доходу на загальну суму в понад 4,8 мільйона гривень. При цьому на кінець року в дружини був кредит на суму 135 тисяч гривень. Будь-яких заощаджень та банківських рахунків, згідно з декларацією, у сім’ї не було.

У розділі «Нерухомість» вказана квартира та три земельні ділянки. Все це розташоване у Хмельницькому. У розділі «Транспортні засоби» вказані легковик «Toyota Camry», три вантажівки та два напівпричепи.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
 • Валерий Басюк

  А Піт Бред не проти???
 • Саша Сом

  А що, в Лабазюка спеціалістів не було?
 • VV Wssim

  без коментарів
 • Андрей Кузнецов

  В Мазниках вже нема менеджерiв???😊

keyboard_arrow_up