Таксист з Волочиська відмовився везти киян, бо вони ненавидять мову. Поспілкувалися з ним

Таксист з Волочиська відмовився везти киян, бо вони ненавидять мову. Поспілкувалися з ним
  • “Я ненавиджу вашу мову”, - із цих слів розпочався скандал у київському таксі.
  • Через це водій відмовився везти пасажирів і попросив їх залишити салон. 
  • На цьому грунті конфлікт розгорівся ще дужче.
  • З’ясувалося, що таксист родом із Волочиська.
  • Журналістка vsim.ua поспілкувалася із ним і дізналася, як йому працюється в столиці. 

Конфлікт у Києві за участі хмельничан - востаннє про таке розповідала вам вчора, 6 грудня. Інцидент стався між зоозахисниками й міським головою Старокостянтинова. Детальніше про це читайте в цьому матеріалі. 

“Я ненавиджу вашу мову”

Нині соцмережами поширилося відео, на якому стався мовний конфлікт між громадянами у таксі. Було це в Києві. А сам таксист - 23-річний Анатолій із Волочиська. Все те, що зафіксовано на відео, сталося в неділю, 5 грудня. Для водія це був звичайний робочий день. Анатолій розповів, що працює у службі таксі “Bolt”. Вона функціонує за наступною схемою: пасажири замовляють машину в спеціальній програмі, яка визначає їхнє місце знаходження. Таким чином водій і виїжджає на виклик. 

Саме з питань про те, як працює служба таксі “Bolt”, і розпочався діалог скандальних пасажирів Анатолія. Вони сіли до машини о 12:45. Чоловік сидів біля водія і ставив питання стосовно роботи таксі. А от позаду вмостилася жінка, Таксист каже: обидвоє були нетверезі. Розповідає, що забрав їх із Дарницького ринку, але до пункту призначення так і не довіз.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up