Троє школярок з Хмельниччини збирають гроші на ЗСУ

Троє школярок з Хмельниччини збирають гроші на ЗСУ
Тут і далі фото з сайту День за днем

Школярки з Шепетівки —  Да­рин­а, Со­фія та Ма­рія — ви­рі­ши­ли долучитися до дитячого волонтерства та допомогти нашим захисникам. 

Дів­чатка мешкають по су­сідс­тву, а у віль­ний час бі­ля сво­го будинку зби­ра­ють кош­ти на ЗСУ. За по­жер­тву да­ру­ють пат­рі­отич­ні, виготовлені власноруч, су­ве­ні­ри. Про це повідомляє місцеве видання День за днем

“Во­ни са­мі ви­рі­ши­ли у та­кий спо­сіб до­по­ма­га­ти. Мій чо­ло­вік та­кож во­лон­тер, от і зап­ро­по­ну­вав Да­ри­ні спро­бу­ва­ти до­лу­чи­ти­ся. По­ка­зав їм фо­то, як ін­ші ді­ти в Ук­ра­їні до­по­ма­га­ють для Зброй­них сил. І спра­ву доб­ру роб­лять, і час з ко­рис­тю про­во­дять”, — розповідає мати однієї з дівчаток Оле­на.

Діти власноруч спле­ли зі стрі­чок синьо-жов­ті брас­ле­ти, ви­го­то­ви­ли пра­пор­ці з гас­ла­ми та зро­би­ли су­ве­ні­ри у фор­мі сер­де­чок. З ос­танні­ми їм навіть до­по­ма­га­ли су­сі­ди та ро­ди­чі.

“Гро­ші да­ють як пе­ре­хо­жі, так і ті, хто їде тран­спор­том. От вчо­ра який­сь чо­ло­вік за пра­по­рець 500 гри­вень ки­нув”, — ка­же Оле­на.

За кілька днів дів­ча­та вже наз­би­ра­ли 2 тисячі гри­вень і пе­ре­да­ли для Доб­ро­віль­но­го об’єд­нання гро­ма­дян «Жін­ки на під­трим­ку ар­мії» у Ше­пе­тів­ці.

“У су­бо­ту та не­ді­лю сто­яли з Со­фі­єю та Ма­шою. Лю­ди ки­да­ли в бан­ку гро­ші, а ми їм да­ва­ли пра­пор­ці. Ми хо­че­мо до­по­мог­ти ЗСУ, бо ми не­од­мінно пе­ре­мо­же­мо”, — зізнається маленька волонтерка Да­рин­а.

Нагадаємо, нещодавно троє хлопчаків із Красилова продавали черешні, аби допомогти ЗСУ. Наторгували 1650 гривень. Кошти передали волонтерам. Ті мають купити за них необхідні воїнам речі та відвезти на фронт. Дивіться відео як це було за посиланням

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (3)
  • Татьяна Пашкова- Іванісова

    Молодці
  • Алла Гурц

    Ці милі діти - щирі !!! Їм важко не повірити . Дай Боже їм здоров'я та Божої благодаті !!!
  • Лариса Гардзель

    Дожилися,діти збирають гроші. А де наша влада,де ті бвгатії???

12:39 Де можна набрати води під час довготривалих відключень (КАРТА) 12:03 Які курси валют в обмінниках Хмельницького та де найвигідніше (КАРТА) 11:37 Штрафи від 1 до 80 тисяч: на Хмельниччині заборонили полювання на звірів 11:11 «Так, підтверджую»: як хмельничани обирали незалежність у 1991 році photo_camera Від читача 17:42 За минулі вихідні у КНП "ХОССЦ" прийняли 8 пацієнтів з гострими кардіологічними станами 10:56 Пожежі на Хмельниччині: горіли 2 будинки та автомобіль 10:23 Десятьох захисників посмертно відзначили орденами “За мужність” (ФОТО) 09:45 “Неможливо загоїти в серці рану”: Хмельниччина втратила двох захисників 09:23 Маленькі хмельничани можуть виграти цінні подарунки від Миколая 08:35 Морози, хуртовини та ожеледь: якою буде погода в грудні на Хмельниччині 21:57 Де у Хмельницькому 1 грудня не буде води: адреси 21:11 6 чи 19 грудня: у ПЦУ пояснили, коли цьогоріч свято Миколая 20:11 У Шепетівці неповнолітній розпилив в укритті газовий балончик: відповів батько 19:15 Місячний календар на грудень 2022: сприятливі і несприятливі дні 18:01 У Славуті мати-героїня народила одинадцяту дитину 17:47 На Хмельниччині вперше провели родинну трансплантацію нирки 17:02 Зарплати, збитки і прибутки: рейтинги комунальних підприємств Хмельницького (ІНФОГРАФІКА) 16:39 Рідна людина померла за кордоном, в Польщі: що робити та до кого звертатись? (новини компаній) 16:35 У Шепетівці демонтують пам’ятник Миколі Островському: що відомо 16:04 Оренда квартир у новорічну ніч: чи є попит і скільки коштує у Хмельницькому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up