У боях з росіянами загинули троє військових з Хмельниччини

-
Віктор Заремба був захисником Донецького аеропорту.
-
Павло Ткачук пройшов військове навчання у Великій Британії.
-
Максиму Калашнікову було 25, та він вже встиг проявити себе в АТО.
-
Дізнавайтеся більше про Героїв, які віддали життя за Україну.
Не припиняють надходити сумні звістки з фронту на Хмельниччину. Днями ще 3 громади дізналися про загибель на війні своїх захисників. Це Кам’янецька, Судилківська та Улашанівска тергромади.
Максим Калашніков
Знову страшна звістка сколихнула Кам’янецьку громаду. У понеділок, 13 березня, в бою з ворогом загинув кам'янчанин Максим Калашніков. Йому було всього 25.
У лавах ЗСУ Максим служив на посаді командира бойової машини, виконував завдання в зоні АТО, проявив себе справжнім бійцем, готовим у будь-який момент прийти на допомогу товаришам.
— Втрачаємо найкращих. Таких молодих, рішучих, самовідданих... Ще б жити і жити… Максим був і назавжди залишиться в наших серцях Героєм. Схиляємо голови в журбі разом із рідними, близькими, друзями. Вічна пам'ять Воїну, чиє гаряче серце перестало битися в боротьбі за Україну! — повідомили в міській раді Кам’янця-Подільського.
Про дату прощання та чин похорону поки не повідомляють.

Віктор Заремба
Судилківська громада знову у жалобі. 11 березня 2023 року на Донеччині обірвалося життя жителя села Городище Віктора Заремби. Він був 1982 року народження. Віктор народився і мешкав у Городищі все життя. Закінчив авіаційний коледж у Слов’янську.
— Не знав тоді Віктор, що доля закине його знову на Схід країни, але вже, як добровольця, який мужньо стане на захист кордонів рідної землі. Тож після коледжу, у мирні дні до 2014 року, працював жестянщиком та на ремонтних роботах у місті Київ. Був трудолюбивим, вміючим, знаючим, гарним господарем, будь-яка робота була йому під силу, — пишуть про військового у тегромаді.
З 2014 року пішов добровольцем в АТО, захищав кордони Луганської і Донецької областей, захищав Донецький аеропорт.
— Хоробрий, відважний, цілеспрямований, понад усе любив рідний край, він не міг стояти осторонь, коли російський агресор віроломно вторгся на територію нашої країни. Уже з 25 лютого 2022 року Віктор Юрійович – доброволець, старший солдат 88 батальйону ТРО — мужньо захищав територію Сумщини, Охтирку, Бахмут, Слов’янськ, Лиман, — додають в тергромаді.
Життя Віктора обірвалося у Лимані на Донеччині. У нього залишилися батьки, дружина з сином. Він був люблячий син, чоловік, батько та активний житель громади.
Про церемонію прощання із Героєм та чин похорону повідомлять додатково.

Павло Ткачук
Пекучий біль і гіркий смуток війни знову чорним крилом торкнувся ще однієї громади — Улашанівської. 7 березня на Донеччині солдат Павло Ткачук. Він був водієм 2-го кулеметного відділення окремого кулеметного взводу 1-го стрілецького батальйону військової частини А1302 Життя захисника обірвалося внаслідок мінометного обстрілу. Тепер йому навіки 26…
Герой мешкав у селі Миньківці. Тут він народився та навчався. Після закінчення школи у 2013 році здобував професію зварювальника в Нетішинському професійно-технічному училищі.
Згодом доля закинула його разом з дружиною Наталією та донькою Лізою на Київщину — у Гостомель.
Із повномасштабним вторгненням російської федерації, коли російський окупант прийшов у його домівку, Павло не зміг стояти осторонь і прийняв беззаперечне рішення – йти добровольцем на війну…
Восени бійця мобілізували та відправили на військове навчання у Велику Британію. З того часу Павло мужньо і стійко ніс військову службу у лавах ЗСУ.
- На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Улашанівська сільська рада висловлює щирі співчуття мамі Наталії Михайлівні і татові Олександру Миколайовичу, дружині Наталії, сестрам Надії, Олені та брату Михайлу з сім’ями з приводу тяжкої непоправної втрати, — пишуть в тергромаді.
Поховають Героя завтра, 15 березня, у місті Гостомель.

Редакція vsim.ua щиро співчуває рідним за близьким загиблих Героїв.
Допоможемо військовим разом
Редакція vsim.ua збирає кошти на гаджети для аеророзвідки для хмельницьких військових із 19-ої окремого стрілецького батальйону. А саме на два планшети TRIPLTEK 8 PRO. Як кажуть військові, з ними аеророзвідка проходитиме якісніше, адже пристрої потужні й потягнуть всі необхідні програми. Також вони не бояться дощу чи болота, які часто заважають. А ще антиблікові екрани, що важливо в польових умовах роботи.
Ціна одного такого планшета - 36 тисяч гривень. Гроші на один вже вдалося зібрати. Планшет вже передали в користування воїнам 19-ки. Та військовим потрібно придбати ще один.
Щоб передати їх воїнам якнайскоріше, редакція vsim.ua продовжує збір коштів. Так ми допоможемо нашим захисникам прискорити перемогу і конвертуємо свою злість у правильне русло.
Куди задонатити кошти
Реквізити:
-
Приват — 5169 3600 0374 6108 (Максим Фарина, головний редактор vsim.ua)
-
Номер банки — 5375 4112 0263 3223
Читайте також:
-
Пішов добровольцем та загинув у бою. Попрощалися з хмельничанином Олександром Левчуном
-
“Люблячий син, батько і патріот”. Хмельничани попрощались з Олегом Табунщиком
-
Не обійме більше мати сина: на війні загинув Анатолій Боднар із Волочиської громади
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Маріна Фурман
Тамара Клінчук
Зоя Молчанюк
Наталя Кохан