У прикордонній академії представили нового ректора: що про нього відомо

У прикордонній академії представили нового ректора: що про нього відомо
Олександр Луцький. Фото з сайту прикордонної академії
  • Новий ректор навчального закладу — Олександр Луцький.

  • 2014 року він брав участь у бойових діях на Сході.

  • Новий ректор мав ступінь кандидата педагогічних наук.

Академія Державної прикордонної служби, що розташована у Хмельницькому, тепер має нового ректора. Навчальний заклад тепер очолює генерал-майор Олександр Луцький. Про це сьогодні, 26 червня, повідомляє сайт академії. З посиланням на голову прикордонної служби Сергія Дейнека зазначається, що призначали на посаду ректора за результатами конкурсу.

Попереднім ректором прикордонної академії був Олег Шинкарук. Олександр Луцький при цьому був його першим заступником. За даними сайту академії, новопризначений ректор є кандидатом педагогічних наук. 2014 року Олександр Луцький брав участь у бойових діях на Сході України. Тоді він очолював штаб тактичного угруповання «Кордон» Державної прикордонної служби.

Остання подана електронна декларація Олександра Луцького охоплює 2019 рік. За цей час він отримав 393 367 гривень зарплати у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби. Також Олександр Луцький мав інші доходи, а саме орендну плату в розмірі 14 273 гривень, одноразову грошову допомогу учаснику АТО на суму 1295 гривень та страховий платіж у 552 гривні.

Станом на кінець 2019 року в особистій власності Олександра Луцького був лише один об’єкт нерухомості - земельна ділянка у Вінницькій області. Крім того, новий ректор мав право користування будинком в Хмельницькому площею 200 квадратних метрів. У спільній власності Олександра Луцького та його дружини була квартира в Хмельницькому. Ще однією квартирою в Хмельницькому дружина володіла одноосібно.

У розділі транспортних засобів вказані три авто:

У розділі грошових активів вказані дві суми — 350 000 гривень та 4000 доларів. В обох випадках це готівка, яка є спільною власністю Олександра Луцького та його дружини.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (2)
  • Андрій Франчук

    І в цього ректора повинен бути командир цех "овіяною славою" в/ч армії - хто генерал-лейтенант чого армії як з повагою.

    Читатель reply Андрій Франчук

    Это у Вас набор слов или вы пьяный в хлам писали это стихотворение?!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up