Український армрестлер, який працює на ХАЕС, переміг на Чемпіонаті світу

Тут і далі фото WAF
  • Олег Жох родом з сусідньої Рівненщини.

• Але нині спортсмен працює на Хмельницькій атомній у Нетішині.

• На Чемпіонаті Світу з рукоборства чоловік здобув вже 10-ту нагороду в своєму житті.

Впродовж семи днів, із 24 серпня по 3 вересня, у столиці Казахстану, місті Алмати, тривав 44-й Чемпіонат Світу з рукоборства. Участь у ньому взяли понад 1 500 спортсменів, офіційних осіб та глядачів з 50 країн світу.

Серед інших атлетів, збірну команду України представляв рівнянин Олег Жох, який нині працює на Хмельницькій атомній електростанції. Про це повідомили на сторінці ХАЕС у соцмережах.

Олег Жох — заслужений майстер спорту і багаторазовий чемпіон світу з армспорту. На Чемпіонаті світу з армреслінгу він здобув почесне “золото”, обійшовши решту спортсменів. У фінальному поєдинку рукоборець переміг казахстанця на ліву руку.

Відео дня

Борючись своєю улюбленою лівою рукою, він зумів здолати усіх своїх суперників та здобув золоту нагороду світової першості, яка стала вже 10-ю у його спортивній карʼєрі.

Олег Жох поділився думками про золото в Алмати, казахів, роботу на ХАЕС, плани щодо спорту та донати для ЗСУ:

Хто такий Олег Жох

Олег Жох – десятикратний чемпіон світу та переможець багатьох міжнародних турнірів з армспорту.

Рукоборець у 2021 році здолав росіянина в румунському Бухаресті та став дев'ятиразовим чемпіоном світу. Він здобув першість лівою рукою у ваговій категорії до 80 кілограмів.

Наприкінці жовтня 2021 року спортсмен здобув золото на чемпіонаті Європи з армрестлінгу. Це були його перші міжнародні змагання за минулі три роки відновлення після травмування в ДТП у 2018 році.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.