Великодній обмін полоненими: звільнили двох воїнів з Хмельниччини

Великодній обмін полоненими: звільнили двох воїнів з Хмельниччини
  • Україна повернула з полону ще 130 своїх захисників. 

На Великдень відбувся великий обмін полоненими. З російського полону вдалось повернути ще 130 українських захисників. Більшість з них – воїни Збройних Сил України. У мережі вже з'явились зворушливі фото.

Спочатку в Хмельницькій військовій адміністрації повідомляли, що серед звільнених - один воїн з Хмельниччини. Наразі за уточненою інформацією, звільнили двох воїнів з Хмельницької області. Невдовзі вони повернуться додому.

До слова, військові потрапляли в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках. Як зазначають у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, додому повернулися:

  • 92 військовослужбовці ЗСУ;
  • 20 тероборонівців;
  • 11 нацгвардійців;
  • 3 прикордонники;
  • 2 представники Військово-морських сил;
  • 2 представники Державної спеціальної служби транспорту.

Наймолодшому з них 21 рік.

Нагадаємо, минулий обмін полоненими відбувся тиждень тому. Тоді з російського полону повернулись додому 100 захисників. Наймолодшому зі звільнених - 19 років.

Читайте також:

“Міна влетіла прямо між моїх ніг”. Військовий Андрій Скоринський рік провів біля Вугледару

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up