Війна забрала життя Володимира Гринчука з Хмельниччини

Війна забрала життя Володимира Гринчука з Хмельниччини
 • Чоловік загинув на Донеччині.
 • Він був оператором реактивної артилерійської бригади.
 • Герою назавжди 53 роки.

У війні з російським окупантом загинув 53-річний житель с.Білогородка Ізяславської міської громади Шепетівського району Хмельницької області - Гринчук Володимир Васильович. 

Це сталось 30 січня 2024 року в гарячій точці – на Донеччині. Цей період  оборонець вважався зниклим безвісти. У рідних бійця жевріла надія, проте Героя знайшли мертвим…

На війні Володимир Гринчук працював оператором відділення управління командира батареї реактивної артилерійської батареї.

Відео дня

6 лютого 2024 року воїна повернуть на Батьківщину, щоб поховати.

“На території Ізяславщини у період з 5 по 7 лютого 2024 року включно оголошено  триденну загальногромадську жалобу. На знак скорботи за воїном на будівлях та спорудах місцевого самоврядування буде приспущено державні прапори, а також обмежено проведення розважально-танцювальних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування”,- повідомили в Ізяславській міській громаді.

Маршрут кортежу із загиблим воїном пролягатиме орієнтовно о 10.00 год. через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівки, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М.Микитюка) до рідного дому бійця в село Білогородка, де цього ж дня відбудеться церемонія прощання із Володимиром. Чин похорону відбудеться у місцевому храмі с.Білогородка. По завершенню траурна хода рушить до місцевого кладовища.

“Закликаємо громадськість Ізяславщини спільною молитвою віддати шану та провести в останню путь Воїна Світла «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану нашому оборонцю…У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким оборонця та у скорботі й молитві низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг вірного захисника України”, - додають в міській раді Ізяслава.

Важко знайти слова втіхи для рідних, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це шрам на душі кожного з нас.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (23)
 • Михайло Возовик

  Вічна пам'ять Герою!
 • Надія Юрчук

  🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 • Галина Шевчук-Яворська

  Вічна пам'ять Героям України
 • Владимир Кучмар

  СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ НЕБЕСНЕ ЦАРСТВО ГЕРОЮ!

keyboard_arrow_up