На війні загинули п'ятеро військових з Хмельниччини

На війні загинули п'ятеро військових з Хмельниччини
 • Свої життя у війні за Україну поклали Сергій Гуцал, Андрій Шевчук, Андрій Лук'янов, Андрій Шиманюк та Ігор Скоропадський.

У боротьбі з російським окупантом загинули четверо захисників України родом з Хмельниччини. Про це повідомили у громадах.

Сергій Гуцал народився 17 червня 1977 року у Летичеві. Закінчив місцеву школу, потім проходив строкову службу в ЗСУ. Потім вступив до Хмельницького електромеханічного технікуму, а відтак — до Хмельницького національного університету. Після закінчення навчання працював в урядовому зв’язку управління Служби безпеки України в Хмельницькій області, присвятивши цій справі 25 років. 46-річний військовий загинув 28 січня цього року поблизу міста Павлоград на Дніпропетровщині. У нього залишилися мати, дружина, діти, внучка, брат та сестра. Поховали Сергія Гуцала у Летичеві.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Відео дня

Андрій Шевчук служив командиром кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки батальйону оперативного призначення. Він загинув 2 лютого на Запоріжжі. У військового залишилися батьки та син. Про це повідомили на Facebook-сторінці Ізяславської міської ради.

Андрій Лук'янов народився 10 грудня 1976 року. Жив у селі Самчики Старокостянтинівської громади. Загинув 30 січня внаслідок ворожого мінометного обстрілу на околицях села Ямполівка Лиманської громади на Донеччині. На момент смерті йому було 47 років. Прощатимуться з військовим у Самчиках завтра, 5 лютого, там же його й ховатимуть.

Андрій Шиманюк народився 13 грудня 1995 року. Служив номером обслуги другого протитанкового відділення взводу вогневої підтримки першої десантно-штурмової роти першого десантно-штурмового батальйону військової частини. Загинув 15 січня на Харківщині у віці 28 років. Про це повідомили на Facebook-сторінці Шепетівської міської ради.

На зображенні може бути: 1 особа

Ігор Скоропадський народився 1984 року. Жив у селі Юровщина Полонської громади. Загинув під час виконання бойового завдання 31 січня. Військовому було 39 років. Про це повідомили на Facebook-сторінці Новолабунського старостинського округу. Прощатимуться з ним завтра, 5 лютого, у селі Юровщина.

На зображенні може бути: 1 особа

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (92)
 • Людмила Грохольська

  Вічна пам'ять Героям.
 • Галина Шевчук-Яворська

  Вічна Пам'ять Герою України Царство небесне Співчуття рідним.
 • Владимир Кучмар

  СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ НЕБЕСНЕ ЦАРСТВО ГЕРОЯМ!
 • Надежда Романовна

  Вічна пам'ять і слава Героям України, царство небесне, співчуття рідним

keyboard_arrow_up