Військового із Волочиська нагородили медаллю “За оборону України”

Військового із Волочиська нагородили медаллю “За оборону України”
Фото Волочиської міської ради
  • Микола Овчарук заснував у Волочиську добровольче формування тергромади. 

  • Нині ж він на передовій боронить країну від окупанта. 

Ще одного захисника з Хмельницької лбласті удостоїли почесної нагороди. Президент Володимир Зеленський нагородив медаллю “За оборону України” бійця із Волочиської громади. Про це повідомили у міській раді. 

— Від імені всіх жителів Волочиської громади вітаю нашого земляка, Миколу Овчарука, з отриманням високої нагороди – відзнаки Президента України «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ». Дякую всім землякам, які стають на захист України, а також всім українським хлопцям і дівчатам за те, що ризикуєте своїм життям заради миру та цілісності нашої держави, — написав мер Волочиська Костянтин Черниченко. 

Свого часу Микола Вікторович Овчарук був засновником та керівником Добровольчого формування Волочиської територіальної громади. Нині ж він на передовій боронить нашу державу від загарбників.

Відео дня

Довідка:
Відзнака Президента України «За оборону України» — відзнака Президента України, що встановлена для нагородження військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.
Відзнака «За оборону України» заснована Указом Президента України Володимира Зеленського 5 серпня 2022 року. 
Відзнака виготовляється зі сплавів міді з гальванічним покриттям і має форму круга діаметром 35 мм. На лицьовому боці відзнаки зображено малий Державний Герб України на тлі хреста, утвореного чотирма схрещеними мечами, два з яких спрямовані вістрями догори й донизу по вертикалі, інші два — вістрями праворуч та ліворуч по горизонталі. По діагоналях виділені кутові сегменти зі скошеними краями. На зворотному боці відзнаки напис у три рядки: «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ». Усі зображення і напис рельєфні. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up