Як хмельницький Кадиров боронить Україну від росіян (ВІДЕО)

Як хмельницький Кадиров боронить Україну від росіян (ВІДЕО)
Світлини зі сторінки «Суспільне Хмельницький»
  • Український Кадиров про будні, втрати й особливості цієї війни.  

Попри шість контузій, осколкове поранення в ногу, військову інвалідність, 50-літній хмельничанин Вадим Кадиров на псевдо «Старшина» знає точно: після лікування у військовому шпиталі повернеться у свій підрозділ 86 батальйону 106 бригади територіальної оборони.

Захищає Україну від орків спільно з рідним братом 45-річним Романом Кадировим.

Відео дня

Прізвище, наголошує, азійське, а не чеченське. Дуже багато таджиків, узбеків, киргизів носять таке. Щось на кшталт Іванова у росіян. Йому воно дісталося від батька, казанського татарина. Мати ж – українка. Від неї й перейняв усе українське: мову, культуру, світогляд.

За плечима в українського Кадирова – Революція Гідності, АТО/ООС, бої на Донеччині й Луганщині.

«Війна трохи змінила формат. АТО та ООС були такі більш стрілкові бої, мінометні, - пояснює «Суспільному». - Зараз формат – артилерія та авіація. Стрілкових боїв дуже мало».

Перший бойовий досвід їхній батальйон тероборони отримав у квітні поблизу села Довгеньке. Тоді він ще не був таким цілісним організмом, як нині.

«Люди різношерстні, - зазначає, - адвокати, програмісти. Я просто розумію, що в них був другий світ, і тут - це пекло… Гусарівка, Нова Гусарівка, Щуровка… Батальйон брав участь по звільненню міста Балаклія».

Найважче, зізнається військовий втрачати побратимів, все інше – рутина.

«Позивний у нього був «Сімнадцятий», - пригадує. - Щойно ми пили з ним каву, ділили шоколадку на капоті, а тут – виїзд, буквально година - і Серьога загинув. Ось це важко усвідомлювати».

Війну, що триває, «Старшина» називає одвічною боротьбою українського народу з ордою.

«Ми брали полонених і спілкувалися з ними, - зауважує. – Їхні мізки настільки закручені пропагандою, що вони просто не мають поняття, що робиться у світі».

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up