Як живуть та воюють танкісти: історія Валерія Жуковського з Шепетівки

Як живуть та воюють танкісти: історія Валерія Жуковського з Шепетівки
Скрін з відео Громадського
 • Танкіст на фронті з 2014 року. Розповідає за що воює і заради кого.
 • А ще ділиться власною сімейною трагедією - у бійця на війні загинув син. 

«Танк - це сила», - зізнаються танкісти 3-ї танкової бригади ЗСУ. Ц і хлопці воювали на Харківщині. Вони - одні з тих, хто зупинив наступ русні під Ізюмом. А командиру роти Сергію Пономаренку присвоїли звання Героя України. Відзнаку отримав за бій, в якому 6 українських танків вийшли проти 20 ворожих. “Наші” знищили 9 російських машин та вийшли з бою без втрат техніки, повідомляє Громадське. Саме в цій бригаді воює наш земляк, мешканець Шепетівки Валерій Жуковський. Про це повідомляє на своїй сторінці мер міста Віталій Бузиль. 

Танкісту Валерію Жуковському - 52. Сам він жартома зізнається на відео, що “колінця вже не ті. Але свою роботу виконую”. Військовий розповідає, що у 2014 пішов на фронт волонтером. Продовжив воювати в АТО й у 2015-2017 роках. З початком вторгнення 24 лютого знову повернувся на фронт. 

“Є мандраж. Але є дух, своя земля. Внучок такий маленький, знаєте. Треба ж до цього стремиться. Сім’я, родина, рідні, друзі. Ми ж тільки ради них (воюємо - авт.). Вони (росіяни - авт.) прийшли на нашу землю, не ми до них.” - розповідає танкіст. 

Відео дня

Зізнається шепетівчанин і про особисту трагедію. У військового в боях загинув син. Валерій навіть не встиг попрощатися. Хлопцю був всього 21 рік. 

“11 числа (травня - авт.) в мене загинув син. Мій внєбрачний син, офіцер, тільки випустився, молодий. Я з ним не спілкувався 11 років. Я його знайшов за півдня. Особисто я підняв всіх на ноги. І я його знайшов, але вже знайшов в морзі”, - з сумом повідомляє танкіст.  

Валерій Жуковський та його побратими визнають: з кожним підбитим танком в них додається адреналіну та азарту більше, аніж коли ворожу техніку вдалося захопити. А серед захоплених у бригади є два новітні російські танки Т 80. І їх уже активно використовують. І немає значення що доводиться їздити на ворожій техніці, бо це ж “вони прийшли до нас”. 

І хоч поки танкісти більше відпочивають, вони все одно готуються до бою. Адже попереду наступ на ворога. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Liliya Liliya

  Бережи вас Боже!🙏💙💛
 • Vittoria Velle

  Спвси і сохрани Господи
 • Tetiana Bratko

  Любимо, гордимося, ви найкращі ви найсміливіші. Вперед до перемоги
 • Юр'єва Ольга Іванівна

  Нехай Ангел охоронець- завжди буде з тобою, наший воїне, наший захисник, наший земляче! Повертайся живим і здоровим.

keyboard_arrow_up