Зеленський призначив нового голову Шепетівської райдержадміністрації

Зеленський призначив нового голову Шепетівської райдержадміністрації
  • 3 чер­вня Во­ло­ди­мир Зе­ленсь­кий приз­на­чив но­во­го го­ло­ву Ше­пе­тівсь­кої рай­дер­жадмі­ніс­тра­ції.

 

Вчора, 3 чер­вня, Пре­зи­дент Ук­ра­їни Во­ло­ди­мир Зе­ленсь­кий приз­на­чив но­во­го го­ло­ву Ше­пе­тівсь­кої рай­дер­жадмі­ніс­тра­ції.

Ним став чинний зас­тупник го­ло­ви Ше­пе­тівсь­кої район­ної ра­ди Олек­сій Глу­ша­ков.

«Приз­на­чи­ти Глушакова Олек­сія Олек­сан­дро­ви­ча го­ло­вою Ше­пе­тівсь­кої район­ної дер­жавної ад­мі­ніс­тра­ції Хмель­ницької об­ласті», — йдеть­ся у роз­по­ряд­женні Пре­зи­ден­та.

Що відомо про нового очільника Шепетівської РДА?

Олексій Глушаков на­ро­див­ся 24 жов­тня 1976 ро­ку в Ос­трозі Рів­ненсь­кої об­ласті.

Освіта:

У 2007 ро­ці за­кін­чив На­ці­ональ­ний уні­вер­си­тет вод­но­го гос­по­дарс­тва та при­ро­до­ко­рис­ту­ван­ня у Рів­ному, за спе­ці­аль­ніс­тю — теп­ло­енер­ге­ти­ка.

У 2014 ро­ці  отримав в Хмельницькому  уні­вер­си­теті уп­равлін­ня та пра­ва  другу вищу освіту за спеціальністю “Ад­мі­ніс­тра­тив­ний ме­нед­жмент”.

Тру­до­ва ді­яль­ність:

Од­ру­же­ний. Ви­хо­вує донь­ку.

Читайте також:

 

Коментарі (2)
  • Volodymyr Fedotov

    У Верховній раді України VIII скликання не було "народного депутата Нечая Ф. Ф." Новини Хмельницького на vsim.ua

    Iryna Oliynyk reply Volodymyr Fedotov

    Виправила ініціали на Нечай М.В. Сподіваюсь, вас не надто засмутила ця прикра помилка.

19:17 У студентів може розпочатись навчання вже у серпні, - Шмигаль 18:02 Спека набирає оберти: погода на тиждень у Хмельницькому 17:02 Батьки отримали орден сина, який загинув в перший день війни photo_camera 16:12 Підробляли горілку і цигарки: правоохоронці викрили підпільний цех photo_camera Від читача 14:10 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:38 “Великий шрам на серці військової частини”. Хмельницький попрощався із загиблими ракетниками photo_camera 14:29 "Укрпошта" повідомляє про дату виходу нової марки з літаком "Мрія" 13:23 На Шепетівщині патрульні спіймали 9 п'яних водіїв за одну добу 12:40 «Не мовчіть»: у ворожому полоні хмельничанка Тетяна Васильченко photo_camera 11:32 Понад 700 тисяч гривень за зрубаний ліс: Укрзалізниця сплатила за шкоду, завдану Волочиській громаді 10:05 Дві ворожі ракети збили над Хмельницькою областю 09:18 У Хмельницькому запрацював центр "Я-Маріуполь": куди звертатись по допомогу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up