Зникла акушерка-гінеколог Анжела Ніколайчук: хмельничан просять допомогти у пошуках
- Анжела Ніколайчук – відома у Хмельницькому акушерка-гінеколог.
- Востаннє 62-річну жінку бачили майже два тижні тому.
- Пошуки продовжуються. Рідні просять усіх небайдужих допомогти.
«Вона взяла документи, вийшла з дому і не повернулась», – каже хмельничанка Вікторія. Її матір зникла вранці 27 грудня. Анжела Ніколайчук – акушерка-гінеколог. Лікарку знає чимало хмельничанок. Останнім часом жінка не працювала.
За словами доньки, матір проживала у будинку на вулиці Олега Ольжича, колишній – Степана Разіна. Каже: майже місяць 62-річна вона не виходила з дому. Вікторія сама купувала їй необхідне і приносила продукти.
Того ранку, 27 грудня, вона взяла документи і пішла з дому. Це було близько 8:40. А коли не повернулась додому, рідні забили на сполох і заявили до поліції про її зникнення.
– Ми передивились всі можливі записи з камер спостереження. Зафіксували її біля біля підземного переходу, а потім на проспекті Миру. Востаннє бачили її у Лісових Гринівцях, в районі бази відпочинку. Проблема в тому, що не всі хочуть давати записи з камер спостереження, тому ми так і не знаємо, чи того дня, вона дійшла до траси, адже слід загубився, – каже Вікторія.
За цей час рідні шукали самотужки, їздили на місце, розпитували місцевих, поширюють інформацію у соцмережах. Результату поки немає. Вікторія пригадує, як люди розповідали, що бачили «швидку», яка їхала на те місце, де востаннє бачили її маму. Жінка обдзвонила всі медичні заклади та установи – інформації немає.
Додамо, що в поліції підтвердили інформацію про зникнення жінки. Також дані про хмельничанку Анжелу Ніколайчук є в базі МВС в розділі зниклих громадян.
Прикмети Анжели Ніколайчук:
Була одягнена у темно зелений пуховик до колін,на голові хустка сірого кольору,темні черевики,бежева сумка.
Маленького зросту,(160),худенька,волосся сиве,носила окуляри.
При собі мала документи – паспорт.
Як допомогти?
Всіх, хто володіє будь-якою інформацією, просять телефонувати на номер 0932822574 або лінію 102.
Читайте також:
Пішла з дому босоніж і не повернулася: на Камʼянеччині розшукують пенсіонерку
Розшукують 40-річного чоловіка з Хмельниччини, який поїхав на лікування і зник
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Про лікування ерозії згодна. Я в неї колись 20 років тому недолікувала і нічого, не вмерла. Думаю і не треба було її лікувати . А бабло велике вона брала. І за консультацію з одного питання брала ніби проконсультувала півгодини. Більше як про лікаря сказпти не можу, я ходила до безкоштовних і простих.
А те що доросла людина іде з дому то це її особисте діло. Не дитина. Напевно на 3 сутки вже можна подати заяву