Де тусується хмельницька молодь. Огляд міста і розповідь 18-річної Валерії

Де тусується хмельницька молодь. Огляд міста і розповідь 18-річної Валерії
  • У вільний час від навчання старшокласники і студенти полюбляють “тусити” в різних локаціях міста.
  • Там збираються цілими компаніями, спілкуються, п’ють каву або міцні напої. 
  • Ми дізналися, де полюбляє проводити час молодь у Хмельницькому.

Веселі компанії, музика й гульки допізна - все це полюбляє сучасна молодь. У вільний від навчання час юнаки й дівчата збираються гуртом на власних “точках”. Хтось - у дворі свого мікрорайону, хтось - на модній “центровій локації”. Тусовки в таких місцях виглядають майже однаково: всі обговорюють “предків” чи ловлять крутий “вайб”. Для тих, хто не знає значення останніх слів - ми писали матеріал Сучасний молодіжний сленг: що таке крінж, вайб і токсік. 

Щоб дізнатися, де молодь проводить свій час - журналісти vsim.ua прогулялися в центрі Хмельницького суботнього вечора. А ще - поспілкувалися із 18-річною хмельничанкою Валерією. Дівчина поділилася модними точками в місті, де збираються на “потусити” її однолітки. 

Найбільше молоді у дворі біля “Рукавички”

Вечір суботи - у цей день в центрі Хмельницького майже не розминутися. І дорослі, і малі прогулюються Проскурівською. Милуються головною ялинкою міста і новорічними локаціями. До деяких стовбичить цілісінька черга, аби зробити селфі. Біля будиночків на ярмарку крутиться молодь. Ті теж фотографуються і навіть знімають відео, щоб опублікувати на сторінці в “TikTok”. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up