Де в центрі Хмельницького сходити в туалет й не засмердітися: огляд громадських вбиралень

Де в центрі Хмельницького сходити в туалет й не засмердітися: огляд громадських вбиралень
  • Громадські вбиральні є в центрі міста не всюди.
  • Серед існуючих туалетів є як охайні, так і занедбані. 

Із настанням літа містяни стали активно проводити час на свіжому повітрі. Чи не найпопулярнішими місцями для прогулянок є парки, сквери і центральні вулиці. Людно в цих місцях не лише у вихідні, а й в будні. Там хмельничани насолоджуються прохолодними напоями, ласують морозивом, проводять час за теревенями чи прогулюються з дітьми. Як всі живі люди, вони мають природні потреби, справити які необхідно в туалеті. Та чи є де це зробити в центрі міста - питання інше. Відповідь на яке шукали журналісти vsim.ua. 

Ми перевірили, де можна сходити в туалет та які з вбиралень краще оминати стороною. Дізналися, де смердить, а де не дуже. Бачили, де чисто і де вкрай брудно. Про все це читайте і дивіться фото далі. 

Щоб провести ревізію громадських вбиралень, ми обрали місця, де зазвичай найбільш людно. Мова йде про сквер Шевченка, парк Франка, “стометрівку”, парк Чекмана, набережну і міський пляж. Всюди ми побували саме в такому порядку. Скрізь цікавило одне - чи є де сходити в туалет. Адже при потребі фахівці не радять терпіти більш як 10-15 хвилин. Змушувати сечу регулярно застоюватися може призвести до різноманітних запальних хвороб. Про це пише ТСН. Тож гальмувати природний процес не варто. А от чи сприяють цьому відповідні умови в центрі Хмельницького?

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up