“Місце сили” для хмельницьких алкоголіків. Перевірили наливайку біля овочевого ринку (ВІДЕО)

“Місце сили” для хмельницьких алкоголіків. Перевірили наливайку біля овочевого ринку (ВІДЕО)
  • На вулиці п’ють, сваряться, сплять та ходять у туалет. 

  • Через постійний галас та сморід обурюються сусіди.

  • Журналістка “ВСІМ” разом з активістами навідалась в такий заклад.

  • Зробили контрольну закупку й викликали поліцію.

  • Детальніше дізнавайтеся з тексту та  відео.

У невеликому кіоску на Проскурівського Підпілля (біля овочевого ринку) знаходиться одразу дві наливайки. Під вивіскою “Євроцентр покрівлі та фасаду” одразу не видно, що там надають зовсім не будівельні послуги. Видає це місце велика черга з покупців і ядучий запах. Одні випивають “не відходячи від каси”, інші - стають за, так звані, стійки. О сьомій ранку в черзі стояло понад десяток осіб. 

Наливайка в центрі міста

Активіст Дмитро Гуцалюк завітав із рейдом у наливайку. Чоловік розповів, що хоче створити громадську організацію та викривати подібні заклади. А конкретно про це місце, на Проскурівського Підпілля, Дмитру  розповів його друг, який проживає у багатоповерхівці та скаржиться на таке сусідство. 

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up