“Відійдіть від мене”: як працює ринок “Ранковий” в умовах карантину

“Відійдіть від мене”: як працює ринок “Ранковий” в умовах карантину
  • Від сьогодні в місті запрацювали чотири базари. 
  • Ми перевірили, що відбувається в перший день роботи на одному з них.

Чотирьом ринкам в Хмельницькому дозволили торгівлю. Прилавки розгорнули ті, хто продає продукти та посівні матеріали. Так, журналісти vsim.ua перевірили, що відбувається в перший день роботи на одному з базарів міста. Гортайте та читайте про це детальніше.

Ринок “Ранковий” знаходиться поблизу зупинки “Філармонія”. Зазвичай тут ніде ногою ступити. Та нині ситуація є іншою. Підійшовши ближче до центрального входу, склалося враження, що ринок зачинений. Кудись поділися бабці, які торгують яйцями. Немає й тих, хто намагається продати на вході старі речі. Та, як то кажуть, перше враження зазвичай неправдиве. Бо зайшовши далі, помітно і продавців, і покупців. Щоправда, тих, хто хоче щось придбати - не так вже й багато. Саме мала кількість покупців й породила перші сумніви щодо робити ринку.

При вході чорним по білому написано: “Всі фізичні особи-підприємці зобов’язані бути на робочому місці у масках та рукавичках. Відстань між людьми не менше 1,5 метра”.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up