Як живуть, де гуляють і що їдять пацієнти. Репортаж з психлікарні в Скаржинцях

Як живуть, де гуляють і що їдять пацієнти. Репортаж з психлікарні в Скаржинцях
  • Маніакальні стани, психічні розлади та неадекватність.
  • Стіни психіатричної лікарні в Скаржинцях бачили чимало.
  • Одне із найпоширеніших захворювань серед пацієнтів - шизофренія.
  • Нині в закладі на лікуванні перебуває понад чотири сотні людей.
  • Серед них є діти.
  • Читайте і дивіться, як живуть хворі у психлікарні. 

На годиннику близько 13 години. До приймального відділення обласної психіатричної лікарні в Скаржинцях приїхала “швидка”. Попід руки до стін закладу заводять чоловіка. На вигляд йому трохи більш як 30 років. Піднімаючись сходами, він ледь перебирає ногами. Дивиться з-під лоба й має солов’їні очі. Чоловік “під мухою”. Його завели в кабінет чергового лікарня. Там його мають оглянути й з’ясувати всі обставини, через які він потрапив до лікарні. 

Нет описания.

За день до психлікарні в Скаржинцях привозять від 10 до 25 людей. Всі вони прибувають сюди за різних причин. Шизофренія, приступи епілепсії, алкогольні психози чи депресії - у всіх випадках при надходженні особу оглядає черговий лікар, який перебуває на варті 24/7. Лікування пацієнтів є безкоштовним. Потрапляють до стін закладу мешканці зі всієї Хмельниччини, в тому числі з обласного центру. Журналісти vsim.ua навідалися до найбільшої психлікарні в області, щоб дізнатися й побачити, як та кого лікують в стінах закладу. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up