Амбітний проект Спорт-Сіті відновлює будівельні роботи (новини компаній)

Амбітний проект Спорт-Сіті відновлює будівельні роботи (новини компаній)

З початком війни будівництво в Україні, зокрема на Хмельниччині переживає важкі часи. Як і всі ми. Перед будівельниками крім військових ризиків постали питання відсутності кваліфікованого персоналу, дефіцит будівельних матеріалів у зв’язку з зупинкою або й знищенням підприємств виробників, різкий підйом вартості практично всього. І головне – невпевненість у завтрашньому дні.

Багато хто зупинився. Але. Але Хмельницький не був би Хмельницьким, якби ми не знаходили шляхи створення можливостей для розвитку. Розумний ризик завжди був притаманний хмельничанам і це привело місто до лідерства зокрема в будівельній сфері. Тому бачимо поступове відновлення деяких об’єктів. Бізнес розуміє, що сидіти склавши руки не є виходом. Наповнення ринку в такий складний для держави час, створення робочих місць має величезне значення. Врешті ми не сумніваємося в Перемозі і розуміємо, що саме будівельна галузь матиме стратегічне значення після закінчення війни. Тому треба працювати і треба ризикувати.

Якщо говорити зокрема про Хмельницький, то хотілося б звернути увагу на відновлення та активізацію будівництва наймасштабнішого проекту міста – всім відомого Спорт-Сіті, який будується поруч з одним з державних проектів Великого Будівництва - Палацом Спорту. Грандіозний об’єкт в центрі міста, який здавалося б завмер, як ми бачимо сьогодні активно змінюється.

Поспілкувавшись з забудовниками, отримали інформацію, що не в останню чергу це відбулося і завдяки пайовикам, які придбали квартири ще до війни. Забудовник, оперуючи значними, але все ж недостатніми коштами для активізації будівництва провів кілька зборів з пайовиками, надав звіт про витрати, надав кошторис щодо потреб для завершення будівництва, надав важелі контролю коштів пайовикам, фактично зробив процес їх витрат повністю прозорим та досяг домовленості щодо спільного фінансування об’єкту шляхом придбання додаткових площ інвесторами на вигідних для усіх ринкових умовах. Зрозуміло, що це було складно. Перемовини тривали кілька місяців. Але домовленості було досягнуто і, як ми бачимо, процес пішов. Укладено близько сімдесяти додаткових угод з чинними пайовиками Спорт-Сіті. Пайовики не поспішають, але потроху інвестують, бо бачать, що інвестує забудовник. На черзі ще декілька десятків інвестиційних угод. Завдяки спільному бажанню і волі будівництво динамічно рухається до завершення. Більше того, активне будівництво привабило і нових інвесторів, тому було відновлено роботу центру продажів поруч з будівництвом.

Зараз проводиться одразу декілька видів робіт:

  • тривають фасадні роботи
  • завершуються покрівельні роботи
  • розпочалися роботи з монтажу зовнішніх та внутрішніх електромереж
  • ведеться робота щодо виконання технічних умов на підключення водопостачання та газифікації об’єкта.
  • ведуться підготовчі роботи до облаштування заїзду з вул. Прибузька навпроти НВК 10
  • завершуються монолітні роботи комерційної частини будівлі останньої житлової секції
  • облаштовується центральний вхід в торговий центр з боку вул. Свободи

В цілому забудовник повністю дотримується погодженого з пайовиками графіку виконання робіт.

Біля будівельного майданчика ми бачимо рух техніки, яка задіяна в облаштуванні благоустрою прилеглої території – забудовник вже завершує роботи по розплануванню рельєфу зі сторони вул. Свободи навпроти Палацу творчості. Проект благоустрою – окрема тема. В продуктивному діалозі з міською владою народився грандіозний сучасний проект. За зразок взято європейський досвід облаштування громадського простору. В практично парку, який будується можна буде і просто посидіти, і прогулятися з дітьми, і помилуватися ландшафтом. Дитячий майданчик, вело доріжки, зелені насадження – все це передбачено.

Сподіваємося вже незабаром побачити сучасний європейський багатофункціональний комплекс з щасливими мешканцями у мирній квітучій країні. Віримо в ЗСУ! Віримо в перемогу! Все буде Україна!

18:27 “Біль обпікає наші серця”: на війні загинули троє захисників з Хмельниччини photo_camera 17:24 Морозно та вітряно: якою буде погода наступного тижня на Хмельниччині 16:34 На Шепетівщині проводитимуть автобусні тури зі Святим Миколаєм: як зареєструватися 15:46 Хмельницькі спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з тхеквондо (ФОТО) Від читача 15:38 Антимонопольники теж побачили ризики у спробі МОЗу переділити ринок ліків під антиросійськими гаслами 14:50 Відключення електроенергії: як не «спалити» побутову техніку 13:38 Пережити фатальні холодні місяці: десятки херсонців прибули на Хмельниччину photo_camera 12:32 Як працюють водорозбірні колонки у Хмельницькому та чи буде в них вода в разі відключення play_circle_filled 11:31 Календар іменинників грудня: у кого День ангела і як назвати дитину 10:31 У міській дитячій лікарні оновили обладнання на 11 мільйонів. Що купили? (ФОТО) 09:30 4 грудня — Введення в храм Пресвятої Богородиці. Що це за свято та чого не слід робити цього дня play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up