Документи та умови: у похоронному бюро “Funeralia” розповіли про перевезення тіла з-за кордону (новини компаній)

Чимало громадян України свого часу залишили країну й перебралися за кордон. Як правило, на такий крок йдуть ті, хто шукає заробітку. Саме тому люди тривалий час проживають на території іншої держави. Подекуди такі історії мають трагічний фінал. Адже ніхто й ніколи не дізнається, де та за яких умов обірветься життя.
Лише у Польщі за минулий рік зафіксували понад тисячу смертей громадян України. Фахівці передбачають, що цьогоріч показники зростуть. Серед основних причин - погіршення стану здоров’я через пандемію, переживання й стрес, спричинені війною в Україні.
Щойно родичі померлого за кордоном українця отримують сумну звістку, відчуття розгубленості заважає їм прийти до правильних дій. Про це розповідають у похоронному бюро “Funeralia”. Перше, що спадає на думку рідним - самостійно вирушити за кордон, аби забрати тіло. Проте це є помилкою.
-
Коли у звичайну українську родину приходить страшна звістка, коли рідна людина помирає чи гине за кордоном, то перша думка зазвичай така: "Треба їхати за кордон". До Польщі, Італії, Німеччини, Чехії - до тої закордонної країни, де помер громадянин України. І чим швидше тим краще. Це помилкова думка. Не треба. На жаль, особисто ваш приїзд та участь в репатріації тіла померлого в Україну можуть тільки зашкодити справі й рештою Ви нічого не зробите. Так прописано закордонне законодавство щодо поховань та репатріації тіла, - розповідає керівник похоронного бюро Олег Мілінський.
Саме для збору та оформлення відповідних документів функціонує міжнародне похоронне бюро “Funeralia”. Все, що потрібно для організації швидкого і якісного перевезення тіла з-за кордону - це доручення фахівців від родича. На його підставі працівники “Funeralia” зроблять й отримають наступні документи:
-
Медичну довідку про смерть за кордоном;
-
Державне гербове свідоцтво про смерть за кордоном;
-
Медичний акт про розтин (якщо він робився);
-
Довідку про відсутність інфекційного захворювання;
-
Довідку про відсутність сторонніх вкладень в труні;
-
Свідоцтво про виконання бальзамування (якщо відбувалось);
-
Митно-транспортну декларацію на перевезення тіла з-за кордону в Україну;
-
Дозвіл на перевезення тіла померлого від Консульства України;
-
тощо (перелік не є вичерпним).
Олег Мілінський розповідає, що в кожній країні є своє розуміння щодо порядку й строків оформлення відповідних документів. Саме тому українцям у скрутний час не обійтися без досвіду працівників бюро “Funeralia”. Адже вони зможуть організувати репатріацію тіла швидко та за лояльними цінами.
Ознайомитись з наданням ритуальної допомоги бюро “Funeralia” можна на сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram або на сайті. Там свої відгуки вже залишили сотні вдячних українців.