Кернел запустить Старокостянтинівський ОЕЗ наприкінці цього сезону

Кернел запустить Старокостянтинівський ОЕЗ наприкінці цього сезону
 • Завершується будівництво олійноекстракційного заводу. 

 • Щороку він зможе переробляти 1 млн тонн соняшнику.

Kernel завершує будівництво Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу (ОЕЗ). Запустити ОЕЗ планують наприкінці цього сезону, щоб у новому маркетинговому році вийти на повні потужності.

«Ми плануємо ввести в експлуатацію ОЕЗ наприкінці цього сезону, а вже влітку 2024 року запустимо його на повну потужність», - про це повідомив генеральний директор компанії Kernel Євген Осипов під час засідання “Зернового клубу УЗА”, інформує AgroPortal. Він пояснив, що на заході України є великі обсяги ріпаку, соняшнику: "Ми бачимо попит на цей завод від наших фермерів. Їм потрібно швидко завезти продукцію і отримати гроші або покласти збіжжя на зберігання. І цей завод надасть такі можливості" .Осипов уточнив, що сума проєкту становить близько 200 млн доларів на нинішній маркетинговий рік. 

Холдинг Kernel планує ввести в експлуатацію «Старокостянтинівський олійноекстракційний завод» на Хмельниччині навесні 2024 року, зазначили у звіті компанії за перший квартал 2024 фінансового року.

Відео дня

Одночасно зі Старокостянтинівським ОЕЗ Kernel будує також інші об’єкти.

«Кожна наша ініціатива реалізується з метою зміцнення аграрного потенціалу країни. Ми маємо бути готовими вчасно приймати продукцію українських фермерів. Ми повинні надавати весь необхідний сервіс нашому аграрію, щоб він міг збути продукцію, отримати необхідні ресурси та вкласти їх далі у виробництво», – констатував Євген Осипов.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (13)
 • Віталій Українець

  Бомбосховище є,бутівництво розпочато до війни!

  Для бовдурів-чим глибше переребимо продукт тим більше його вартість.Бізнес такій потрібен!

  І по заводу вже був прилет в осени 23р.
 • Sergii Veselovsky

  А бомбосховище побудували? В Старконі  шахеди та ракети часті гості нажаль
 • Oksana Rudyk

  Кому що,кому війна а у кого бізнес процвітає......

  Татьяна Левицкая reply Oksana Rudyk

  Oksana Rudyk вперід взнай ,хто така компанія кернел ,тоді пиши ,теля ,

  Александр Крыськов reply Oksana Rudyk

  Oksana Rudyk Чия?

  Oksana Rudyk reply Oksana Rudyk

  Александр Крыськов не наша а їхня

  Александр Крыськов reply Oksana Rudyk

  Oksana Rudyk Взагалі то це й економіка наша

  Oksana Rudyk reply Oksana Rudyk

  Віктор Франчук Вже радію,всередині країни є величезні запаси газу,нафти, корисних копалин,і шо людям з того????Гріємося рашиським газом,по захмарним цінам,!Нам є компенсація за те що олігархи торгують всіма надрами і землею!??? Радіємо всі,що залишається???

  Виктор Витяба reply Oksana Rudyk

  Oksana Rudyk Треба радіти що всередині країни буде переробка соняшника і фермери будуть мати змогу здати своє збіжжя в Україні а не чекати поки польські виблядки прийдуть до тями і дозволять провести  соняшник в ЄС,думай трохи ширше а не завчену фразу озвучуєте де треба і не треба,так само і про виробників військового обладнання і форми деякі клоуни кажуть але без цих підприємств наші хлопці би в куфайках воювали би, завдяки бізнесу закриваються кожен день великі проекти від яких орки воють і тонуть кораблі....якось так 🤔

  Ирина Ирина reply Oksana Rudyk

  Oksana Rudyk війна це теж бизнес.А кому смерть.
 • Наталія

  Таке враження, що в нас робиться все для " перемоги"  рашки.

keyboard_arrow_up