Кремація в Польщі: відповіді фахівців на поширені запитання родичів померлих (Новини компаній)

Кремація в Польщі: відповіді фахівців на поширені запитання родичів померлих (Новини компаній)

“Funeralia” Олега Мілінського - похоронне бюро №1 в Польщі. Команда фахівців невпинно працює над наданням ритуальних послуг з поховання, кремації, перевезення тіл померлих, над оформленням документів про смерть в Польщі та над іншими запитами.

"Funeralia" все частіше отримує замовлення на перевезення праху. Це стало особливо актуально під час спалаху коронавірусу. У часи війни запит на кремацію також збільшився. Адже ті, хто в Польщі, побоюються їхати в Україну разом з тілом померлого родича, щоб провести поховання на Батьківщині. Саме тому ритуальний транспорт  “Funeralia” щодня перетинає кордон України з Польщею не лише з трунами загиблих, а й з прахом кремованих громадян. 

У країнах Європи кремація вже давно стала свідомим рішенням багатьох родин. Спеціальне сховище, призначене для захоронення урн з прахом померлих, з’явилося і в Хмельницькому. Воно розташоване на кладовищі в Шаровечці. Окрім популярності цього виду поховання, він має деякі переваги над традиційним захороненням. Саме про них часто запитують родичі померлих. Про все це розповів керівник бюро  "Funeralia" Олег Мілінський.

Це дешевше, ніж традиційне поховання

Кремація в Польщі обходиться значно дешевше похорону за кордоном або перевезення тіла померлого з Польщі в Україну. По-перше, потрібно значно менше ритуальних товарів, ніж для традиційного захоронення. Необхідна лише труна. Підійде найпростіша, адже вона буде спалюватися разом із тілом. Організаційні та транспортні витрати - те, чого можна буде уникнути, обравши кремацію. 

Крім того, можна заощадити на пошуку місця для поховання. Оскільки прах зберігають в колумбарії. Ще один “плюс” - не потрібно витрачати кошти на пам’ятник. Отож, кремація, безумовно, обходиться дешевше за традиційне поховання. 

Можливість відкласти похорон

Перевага кремації - можливість зберігання праху в крематорії до 1 року. Саме тому не варто поспішати із похороном. Тож ритуал прощання можна провести в будь-який зручний час для родичів. Особливо це актуально в час війни, коли ситуація в країні є  не стабільною. 

Екологічність

В процесі спалювання тіло перетворюється в дрібнодисперсний порошок  всього за 1-1,5 години. Натомість у землі розкладання триває понад півстоліття, що становить шкоду для екології. До того ж формалін, яким часто обробляють тіло перед захороненням, є токсичною речовиною. А матеріали та хімічні речовини, з яких зроблені труни, отруюють ґрунт. 

Доставити урну з прахом з-за кордону значно простіше

У наш час до Польщі вирушили чимало переселенців. У всіх різні долі, стан здоров’я та життєві обставини. Саме тому не обходиться без трагічних випадків. Похоронне бюро "Funeralia" щоденно перевозить з-за кордону тіла або урну з прахом. Фахівці зазначають: у випадку кремації зробити це значно простіше, ніж транспортування тіла померлого.

Поховання в колумбарії виглядає завжди доглянутим

Поховання в колумбарії буде виглядати доглянутим в будь-яку пору року. Тож рідні покійного можуть уникнути постійного прибирання на ній. Збирання опалого листя, зрізання зів’ялих квітів чи трави - всього цього не доведеться робити, обравши кремацію. 

Ознайомитись з наданням ритуальної допомоги бюро “Funeralia” можна на сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram або на сайті. Там свої відгуки вже залишили сотні вдячних українців.

keyboard_arrow_up