Купити електрокар у Хмельницькому: який краще і які вигідні умови пропонують (Новини компаній)

Купити електрокар у Хмельницькому: який краще і які вигідні умови пропонують (Новини компаній)

Хмельницька компанія “Komis Auto" запустила новий напрямок роботи — продаж електрокарів. Пропонують купівлю авто з Європи, США або Китаю. Можливі вигідні варіанти кредитування чи обміну старого авто на електрокар. Детальніше — далі.

Бензин, дизель та газ дорожчають постійно і невпинно. Тому водії все частіше шукають альтернативні варіанти, які дозволять не викидати шалені гроші за поїздки на власному транспорті. Один із вигідних варіантів — електрокар. Цей вид транспорту розвивається доволі активно й все більше відомих брендів до свого модельного ряду додають автомобілі, які можна зарядити електроенергією навіть вдома.

Ось кілька основних переваг електромобілів над бензиновими (дизельними):

 • Довговічний і простий в обслуговуванні
 • Екологічний
 • Високий коефіцієнт корисної дії
 • Практично безшумна робота двигуна
 • Економічний
 • Електрокар немає паливної системи, масла, свічок та інших деталей, які є в класичних автомобілях і ускладнюють їх експлуатацію

Зарядити електромобіль в рази дешевше, ніж заправити авто бензином. Простий приклад на власному досвіді навів українець Володимир Поздняков за підсумками проїзду 20 000 кілометрів на своїй “електричці”:

“Рахувати витрати на паливо для EV – це приблизно як спробувати порахувати витрати на смартфон. Але якщо з 1 кВт наш равчик проїжджає від 3 до 5 км, то легко прикинути загальний бюджет за 20 тисяч: 20 000 км/4 х 0.84 грн (нічний тариф) = 4200 грн. Насправді, думаю, в два рази більше, адже кілька разів заряджався на комерційних станціях і іноді вдень, за денним тарифом”

Візьмемо наведену суму зарядки при нічному тарифі — 4200 гривень. За ці кошти зараз можна залити 84 літри 95-го бензину. Якщо навіть ваш теперішній автомобіль має економічний розхід 5 літрів/100 кілометрів, то цього вистачить на 1680 кілометрів. Відчуваєте різницю?

Якщо ще декілька років тому такі авто були рідкістю й диковинкою, то зараз електрокарів все більше. Попит на них у 2022 році зріс в 7 разів. Тому й постійно розширюється мережа зарядних станцій для них. А пропозицій продажу таких авто все більше. В тренді й хмельницька компанія “Komis Auto" — визнаний “Народний бренд”, якому довіряють. 

“Komis Auto" запустив новий напрямок й вже активно працює на ринку електрокарів. Пропонує широкий вибір автомобілів з Європи, США та Китаю. На сайті компанії доступний калькулятор, який допоможе вирахувати економію використання електромобіля в порівнянні з авто із бензиновим двигуном.

Далі ви зможете зв’язатися з менеджерами, які допоможуть прорахувати вартість вашого авто з усіма послугами по підбору авто. Вас проконсультують в усіх питаннях, дадуть поради на які авто краще звертати увагу відповідно до ваших потреб та бюджету, на які саме параметри потрібно звертати особливу увагу. Також вам відразу обрахують та назвуть вартість перевірки авто, його купівлі, доставці, оформленні та інших. Ніяких прихованих витрат.

У “Komis Auto" кажуть, що найпопулярніші та найвигідніші моделі зараз наступні:

 • Volkswagen e-Golf
 • Audi e-tron
 • Nissan Leaf
 • Volkswagen ID4
 • Honda M-NV

Всі ці автомобілі або ж інший, на ваш вибір, фахівці “Komis Auto"  допоможуть вам без особливих проблем та затрат вашого дорогоцінного часу придбати. Там же вам запропонують доступний варіант кредитування на купівлю авто. Або ж інше — обмін вашого старого автомобіля на новий електрокар. За всіма деталями звертайтеся за телефоном — 096 074 7779.

м. Хмельницький, Вінницьке шосе, 23, Автовокзал №1

Графік роботи:
ПН-СБ: 9:00 — 19:00
НД: 9:00 — 17:00

Viber
Facebook
Instagram

keyboard_arrow_up