Табір для дітей захисників та захисниць робить будні наших діток незабутніми! (пресслужба благодійного фонду "Ми поруч")

Табір для дітей захисників та захисниць робить будні наших діток незабутніми! (пресслужба благодійного фонду "Ми поруч")

Війна позбавила наших дітей справжнього дитинства. Вмить вони стали свідомими, дорослими та відповідальними. Із далеко не дитячими думками, прагненнями та переживаннями. І основне завдання, для нас дорослих – дарувати нашим діткам щасливі миті дитинства, попри усі ті страшні речі, які вони чують і бачать кожного дня. 

Тому вже другий рік поспіль національно-патріотичний табір «Eco-life Збруч» безкоштовно збирає на відпочинок дітей військовослужбовців ЗСУ у рамках проєкту «Поділля мрій» від благодійного фонду сім’ї Лабазюк «МИ ПОРУЧ».

Загалом, від початку літа оздоровилось більше пів тисячі діток наших захисників. Зараз табір приймає вже 7 зміну.

7 днів активного, незабутнього відпочинку на свіжому повітрі. 

Спортивні змагання, патріотичні ігри та квести: «Джура», «Ліга патріотів», «Козаки й козачки». Художні та творчі майстер-класи – декорування окопних свічок, виготовлення патріотичних сувенірів та оберегів для наших захисників.

Традиційними стали зустрічі із представниками ювенальної превенції, прикордонниками, військовими парамедиками. Не обходяться будні табору й без творчих вечорів, конкурсів талантів. 

Поки батьки малечі захищають нашу свободу та незалежність на полі бою, робимо усе можливе, аби їхні діти були щасливими. Адже діти – це майбутнє нашої держави.

keyboard_arrow_up