Відпочинок в Закарпатті: ціни на проживання та розваги

  • 2591

Гори, свіже повітря та неймовірні краєвиди. Прекрасна альтернатива морю  - Закарпаття. Це чудовий край для літнього відпочинку. Величні гори манять сюди звідусіль тисячі туристів. Тут завжди смачна їжа, адже місцеві намагаються відновити старі рецепти і здивувати ними своїх гостей. Свіже повітря влітку – це панацея для мешканців великих міст. З кожним роком відпочинок в Закарпатті стає все популярнішим. Тут свою відпустку можна організувати на будь-який смак: сімейний відпочинок з дітьми, активний молодіжний, оздоровчий або ж пізнавальний. Пропонуємо дізнатися про актуальні ціни сезону 2018.

...

Оздоровчо-відпочинковий комплекс «Теплі води»


Адреса:
 Закарпатська область, Хустський район, с. Велятино, вул. Санаторна, 2
Тел.: +38 (067) 342-92-10 - поселення в приватному секторі с.Велятино;
+38 (067) 312-24-02, (050) 012-21-06 - поселення біля комплекса Теплі Води; 
+38 (067) 312-24-01, (050) 012-21-00 - поселення Будинок Художника; 
+38 (097) 504-75-70, (050) 012-21-04 - поселення Будинок для Відпочинку ​​​​​​.
Сайт: www.tepli-vody.com.ua
Ми у соц.мережах: 
Вартість проживання:
 10 затишних номерів на території та 20 номерів в нових корпусах вартість від 300 до 800 грн.
Харчування: На території працює столова «Смачна кухня» та піцерія.

Розваги: Ви знайде багато нового та цінного для себе: Пинтя-фест зі своїми традиціями, сувенірна лавка, яка дозволяє взяти частинку відпочинку з собою, закарпатська кухня з цікавинками у блюдах та подачі. Тут можна спробувати катання на тюбінгу чи монорельсі або ж спуск на зіплайн. А коли гість приємно втомлений, його очікує відпочинок у комфортному та затишному будиночку.
У нас створені всі умови, щоб відпочивати у колі сім’ї, адже у ТК «Теплі води» продумані цікаві варіанти дозвілля для діток. На території комплексу діє дитячий лабіринт з батутом, гірками та сухим басейном із різнокольоровими пластиковими кульками.

«Теплі води» - якісне оздоровлення у лікувально-геотермальному басейні з мінеральною термальною водою. Показання для лікування – захворювання органів дихання, гінекологічні захворювання а також порушення у нервовій, серцево-судинній та кістково-м’язовій системах. У ТК «Теплі води» створені чудові умови для повноцінного відновлення гостя, а головне те, що послуги відновлення можна об’єднати у цілий оздоровчий комплекс: басейни та ванни з термальною водою, лікувальні грязі, масаж та спа-послуги.

Лікувальні басейни з термальною водою, свіже повітря та звуки природи навколо гарантовано налаштовують гостя на релакс та задоволення.
ГОЛОВНА ФОРМУЛА ТК «ТЕПЛІ ВОДИ»: Відкрий Закарпаття, відновись у термальних водах та відпочивай активно!


Санаторій «Боржава»


Адреса:
Україна, 90154, Закарпатська область, Іршавський район, с. Довге, вул. Січових Стрільців, 15
Тел.: +38 (03144) 7-13-73, (067) 310-53-03
Сайт: borzhawa.com
email:
borzhava@i.ua
Ми у соц.мережах: 
Вартість проживання:
 від 800 грн/добу.
Харчування: Cмачне і збалансоване 4-х разове харчування. Основна дієта №15. Додаткові дієти: №2, 5, 9, 10. З усіх питань індивідуальної дієти можна звернутися до дієтсестри. На території санаторію функціонує кафе зі смачними закарпатськими стравами та напоями.
Розваги: майстер-класи по приготуванню національних страв на мангалі, екскурсії, риболовля на форелевому господарстві, піший туризм, спортивні розваги, культурно-розважальна програма, виступи фольклорних колективів та народних артистів України.