Майже 40 років тому Озерної не існувало. Проте є мікрорайони, які за цей час майже не змінилися.

Продовольчі ринки можуть працювати, але з дотриманням карантинних вимог.  Ми перевірили, як їх дотримуються на ринку “Ранковий”, що неподалік філармонії.

Иванна Боднарчук
Ви би перевірили ще овочевий ринок.Сьогодні були проїздом,машинами все забито,людей тьма,відкриті всі ТЦ на території ринку,не продовольчі.
Про яку дистанцію і дотримання карантинних норм там може бути мова?
А Епіцентр?Так там взагалі певно Ковід не живе.
А от речі.ринок особливий.
Чому одним такі привілегії,а іншим -живіть,як хочете.

Офіційного поділу на мікрорайони місто не має. Та всі частини Хмельницького вже давно отримали свої назви. Що особливого є в кожній з них? Зібрали 10 родзинок. 

Oleksandr
Родзинок виходить нема,якщо коротко)

Ракове розташоване на східній околиці Хмельницького. Що ви про нього знаєте?

За останнє десятиліття довічно позбавили волі 10 людей. Їхні злочини — це вбивства, які переважно мають кілька обтяжувальних обставин. Розповідаємо, хто та за що отримав таке покарання.

Анатолий Олейник
Авторизуйтесь - і читайте фейки!

“Проскурів” - так раніше називалася станція в Хмельницькому. З часом змінилася не лише назва, а й саме приміщення вокзалу. Його перебудовували кілька разів. Перевірте, що ви знаєте про залізничний вокзал у Хмельницькому за допомогою тесту. 

Читач86
28 маршруткой також можна доїхати з центру міста до зал. вокзалу

Планувалося, що роботи в парку на березі Південного Бугу виконають за 18,8 мільйона. Тепер же ціна є значно нижчою. Що саме вплинуло на вартість оновлення «Молодіжного»?

Анна Варфоломеєва
Петро Стаднік саме цього і боюся... Нехай ті смички собі в кабінетах насадять, все рівно те, що вони садять в скверах, не доростає вище стелі, зрізуючи нормальні дерева, які дають людям кисень, тінь та прохолоду☹️☹️☹️

Одні торгові точки зачинені, інші - працюють.  Зараз найгірші торги за останніх 12 років - продавчиня. Здійснення адресної доставки замовлень та відправки онлайн-замовлень - можливість не повністю зупинити бізнес. Покупцям заходити на територію речового ринку заборонено, - заступник міського голови.

Сергій Паньков
Алла Корецька в інтернеті можна купити тільки соску, і то якщо повезе

Підготували для вас тест зі старими світлинами міста. Усі фото зроблені в 50-80-х роках минулого століття. Вгадуйте, де вони створені й діліться результатами. 

Читач91
7 фотография сделана на городском пляже, так как имеет девять метров в Ружичном стоит 5 метровая.

Гроші мають витратити на найбільший стяг в області. Що про все це думають хмельничани?

Читач61
Зайдите в наши больницы,в инфекционке жах...не хватает кислорода,нет лекарств,люди умирают...,Южный буг воняет...вода грязная...,мусорка воняет  на всю Озерную,когда ветер дует с той стороны, верхний стадион 25школы -это вообще сплошное болото после дождя...дети в школу не могут дойти,а ступеньки вообще для смертников...арматура торчит...можно зацепиться и остаться калекой на всю жизнь....и так по всему городу...людям не нужен ваш флаг,людям нужен хозяин на своем месте...чистота,порядок,мы же платим налоги ...,хотим просто жить в красивом ,чистом городе,неужели у нас все есть...только флага еще за 5млн не хватает....?

Депутати парламенту виправили суперечність, яку самі ж і створили минулого року. До КУпАП повернута стаття 130 в тому вигляді, в якому вона існувала до 1 липня 2020 року. І не просто повернута, а з підвищеними штрафами. Скільки хмельничан після цього попалися та скільки отримали «нові» штрафи?

На Інститутській і в центрі міста є будівлі, що пустують та занепадають. А от у минулому вони користувалися популярністю серед хмельничан. Що чекає на будинок молоді “Проскурів” та колишній кінотеатр “Мир”?

Таня Тетянкіна
Який паркінг?? Дочекаються, поки спорудою стане аварійною, зруйнують і побудують черговий торговий центр. Можливо зі стоянкою, але для потреб ТЦ, а не містян.

У Наталії 24/7 увімкнений телефон. За неофіційною консультацією звертаються і посеред ночі. Жінка кілька разів рятувала життя за крок до самогубства. Коли немає родичів у загиблого, волонтерці доводиться організовувати поховання. В центрі допомоги АТО було понад 10 тисяч військовослужбовців.  Наталя розповіла про ситуації, які її найбільше вразили, колекцію шевронів та незвичні музейні експонати.

Минулого року ректор педакадемії Інна Шоробура в місяць отримувала 47 533 гривні.  Трохи менше мав керівник прикордонної академії Олександр Луцький - 42 304 гривні.  Дивіться в інфографіці, скільки заробили та що задекларували керівники хмельницьких “вишів”. 

Violetta Anishkina
Інна Швидюк це потрібно запитати в автора посту

За перший квартал 2021 року в Хмельницькому народилося 660 дітей. Серед них - шість двійнят і одна трійня.  Які популярні та рідкісні імена давали малюкам у січні, лютому та березні?

Читач45
Нехай ростуть здорові та щасливі наші дівчатка: в січні народилася - Емілія, в березні - Домініка!))

Всі побутові споживачі будуть автоматично переведені на річний тариф. Для таких абонентів постачальники не зможуть піднімати ціну протягом року.

Віталій Малий
в кінцевому результаті дорожче + за доставку в тариф включать тому не платити доставку не вийде

На території Хмельницької ОТГ є 46 поліцейських дільниць. На кожній з них працює дільничний офіцер, який обслуговує певну територію. Знайомтеся з правоохоронцем, який закріплений за вашою адресою. 

Чимало квартир у Хмельницькому мають вартість, близьку до мільйона, а то й перевищують її. Банки пропонують взяти кредит на житло, й умови таких позичок різні. Хмельничани можуть зекономити, скориставшись державною програмою.

Олег Мамчур
Це не для звичайного чесного українця

Електронну чергу в дошкільні навчальні заклади запровадили, щоб боротися з корупцією. Реєструвати дитину радять відразу після народження, а згодом відстежувати її статус в черзі. Деякі хмельницькі матусі помічають переміщення своїх дітей на останні місця. Яка причина і що слід знати про заповненість в дитячих садочках Хмельницького?

Дарья Титаренко
Ми в 37 так і не потрапили.... Коли прийшов час"х" нам сказали місць немає,,, довелося шукати інші садочки через гороно.  Знайшли аж на гречанах, довелося возити дитину з лезнева в гречани. Рік так відмучились, і з горем пополам через знайомих знайшлось місце в 32садочку на зарічанській. (Можливо зараз вже щось і змінилось, )

На відкритому конкурсі мають обрати компанію, яка встановить необхідне обладнання. Місто поділять на тарифні зони, у яких вартість паркування відрізнятиметься. Найімовірніше, тариф у центрі Хмельницькому буде найвищим.

Valentine Emper
Вибрали на свою голову... Щось пішло не так, прапори по 5 мільйонів, плати щоб стати коло магаза...
keyboard_arrow_up