7-місячного малюка з Волочиської ОТГ батьки везли у Хмельницький. Дорогою дитина стала задихатися. Екстрено немовля доправили медикам патрульні. У якому стані маленький Богдан зараз?

У місті пропонують різні види активних розваг на воді. Журналістка vsim.ua пройшла набережною Південного Бугу та парком Чекмана. Дізналася що можна орендувати й скільки потрібно заплатити.   Аби вам було зручніше порівняти ціни, ми склали інфографіку.

Раково чи Ракове? Навіть на табличках маршруток можна зустріти різні варіанти написання назви. Трапляється це й з іншими назвами як мікрорайонів, так і вулиць. Буває, що й вимовляють хмельничани по-різному всілякі назви в місті Але чи знаєте ви, як правильно? Давайте перевіримо за допомогою тесту. Проходьте, діліться результатами і пишіть в коментарях назви, які часто пишуть чи говорять не так.

Юлия Руденко
11/11

Перехрестя біля зупинки «Озерна» має інтенсивний рух транспорту та пішоходів. Зараз на ньому немає пішохідних переходів та світлофорів. Хмельничани неодноразово просили владу їх облаштувати.

Vera Corolyova
"ВСІМ"!!! А ви не офігіли з своєю платною підпискою у ФБ???...

У Хмельницькому є 4 кінотеатри. Всюди різна кількість залів та місць для відвідувачів. Також заклади відрізняються розміром екранів і вартістю квитків. Підготували огляд кожного кінотеатру окремо в інфографіці.

Три готелі у Хмельницькому мають зіркову категорію. Отримання бажаних «зірок» вимагає дотримання понад сотні стандартів. Розповідаємо, скільки який статус мають готелі та як його визначають.

Катерина Макончук провела на роботі у Польщі три місяці. Там працювала у поліклініці. Чому польські медики не називають прізвищ пацієнтів і навіщо в медзакладі влаштовують “шоу” працівники спецслужб? Відповіді на ці та інші питання в нашому матеріалі.

Николай Юрковский
Це якась бредятіна. Бо такої зарплати в 1500 злотих бути не може. Це що, на повних лохів розраховано?  Примітивна стаття.

“Голубі озера” - куточок для відпочинку біля Славути. Місцеві розповіли, що там проводять вікенд депутати та деякі відомі політики. Дізналися, що там є і як виглядає відпочинок зсередини.

Верховна Рада прийняла закон, який забороняє розповсюдження пластикових пакетів. Як нововведення сприймають хмельничани та скільки коштує екологічна альтернатива, - читайте у матеріалі.

Андрій Сергійович
Тільки за!!!👍👍👍

Електричний транспорт стає все більш популярним. В Україні вже почали виготовляти та використовувати електробуси. Розповідаємо, що чим особливий такий вид транспорту та які його перспективи у Хмельницькому.

Читач21
А про дальні Гречани ( Садиби) навіть не згадують! Але там окрім 39 і 50 нічого не ходить, але навіть і ті їздять дуууже рідко!!!
Чому б в тому напрямку не пустити тролейбуси????

Великою вулицею в центрі міста не ходить громадський транспорт. Майже кілометрова частина Прибузької не має жодного переходу та світлофору. Чи варто чекати на зміни?

Виктор Закреницкий
транспорт!!!

Кожного літа хмельничани їздять відпочивати на природу Навіть не підозрюють про небезпеку, яка може чекати на них біля річки чи на лісовій галявині Які отруйні рослини можуть зіпсувати відпочинок?

Читач12
Большое спасибо, очень полезная статья

Як добре ви знаєте ПДР? Перевіряйте свої знання з допомогою нашого тесту.

Надя Тимашкова
Игорь Пирог четвертий колір це напевно стрілка яка показує вправо або вліво.

Для них пологи почалися тоді, як дружина сказала: “Пора”.  Вони розрізали пуповину, плакали від щастя чи просили кохану потерпіти.  Допоки жінка народжувала, у деяких із татусів “у голові був хаос”, а хтось відчував паніку.  Як пологи виглядають очима чоловіків?  Поспілкувалися з чотирма хмельничанами, які поділилися своїм досвідом.

Читач53
Цікавий досвід)

Проєкт закону про монетизацію вже схвалив Кабмін. Далі — розгляд у парламенті. Ми поспілкувалися з головним «транспортником» міста Сергієм Шепуревим. Він розповів про те, як монетизація може працювати у Хмельницькому.

Валентина Кміта
я маю пільгу,но треба все перревести на гроші і пенсіонери не будуть вештатись без надобності і всім буде добре.пенсіонерам треба більше ходити для здоровья.

Яка ціна в плацкарті, купе та люксі? З якого дня є квитки на ваш поїзд? Скільки часу будете в дорозі та у які дні курсує поїзд? Зібрали для вас відповіді на всі ці питання.

Татьяна Авдеенко
Как. С. Бахмача. На. Море. Суток. Трое

Старі будинки, ресторани, кафе чи кінотеатри. У Хмельницькому є чимало будівель або закладів, які знесли чи наділили іншою долею. Чи впізнаєте місце розташування закладів або назву будинків за фото? Перевірте це за допомогою тесту від vsim.ua.

Владимир Бекас
Бывший магазин Рубин сейчас аптека
keyboard_arrow_up