Вітчим побив падчерку, чоловік погрожував та лаявся на дружину, а інший - не пускав жінку додому. Все це реальні історії, які сталися з хмельничанами за останній рік.  Чому в сім’ях стається домашнє насильство? Зібрали історії.

Проскурівську перекриють майже на два місяць задля встановлення атракціону. Водії, прямуючи на Володимирську, муситимуть об’їжджати. Ми дізналися, кому дали дозвіл на встановлення.

Vladislav Voedilo
Эдуард Вираг цю горку взагалі літом можна було ставити )

Розповідаємо про 29 людей, яких відзначили найвищою державною нагородою.

Astand440
Ви її хоч читали?

Проскурівська кухня відрізнялася від традиційної подільської. Які страви готували місцеві господині десятки років тому? Підготували для вас підбірку рецептів.

Богдан Хмель
Круто ))

Мікрорайони міста з часом змінилися. Десь зросли нові будинки, відкрилися нові об’єкти, магазини та ресторани. А чи вгадаєте ви частину Хмельницького за старим фото? Проходьте тест і діліться результатами в коментарях.

Oksana Olishchuk
Там, за углом, был кафетерий.

Комунальне підприємство хотіло придбати машини від корпорації «Богдан». Переможцем тендеру можуть визнати іншу компанію. Які автобуси вона пропонує?

Вони перетворюються в тих, кого більшість хмельничан обходить на вулиці стороною. Від них часто тхне й вони можуть просити гроші в перехожих. Що приховується за занедбаними обличчями, чому вони ночують на вокзалі чи ведуть аморальний спосіб життя? Поспілкувалися з людьми, які мають подібний досвід і тепер живуть в хмельницькому притулку.

Геннадій Бараболя
Цікаво,якщо є така установа(притулок),то чому безхатьків менше не стає,живуть в підвалах,та сплять на зупинках,особливо на зупинці''Олімпійська''
Я особисто бачу,що в нас в місті є така проблема.
Взагалі яка процедура потрапляння в притулок?

Це є проблема,яку не розуміють ті люди,які опинились в такому становищі,та потрапили в алкозалежність.
Примусово не дозволяє закон,а добровільно не звертаються,виходить замкнуте коло.

Лицарський орден у Хмельницькому з'явився 5 років тому. За цей час до його лав вступили понад 80 чоловіків з Хмельницького та його околиць. Хто вони, як стали лицарями та що роблять у буденному житті?

Святослав Богун
Лилия Хоменко молодці.

Військовий на Франка та дівчина на Зарічанській. Мурали з такими сюжетами з’являються у Хмельницькому.

Liubov Vasylieva
Дуже гарно!!!

Міністр Ляшко заявив, що QR-коди планують зробити обов’язковими для вакцинованих громадян. Як бути людям, які не можуть користуватися «Дією» або мають з нею технічні проблеми, він не пояснив. Ми дізналися, чи можна отримати сертифікат з QR-кодом без «Дії».

Валентина Вонсович
Бачу, як бабусі з кнопочними телефонами в дію заходять

26 листопада минулого року відбулася перша сесія міськради минулого скликання. На ній Олександр Симчишин склав присягу міського голови. Пригадуємо головні події, які сталися відтоді.

Спортцентр Production
Максим, не вийо.

Танці на прийомі в гінеколога - все це не вигадка, а те, що відбувається з пацієнтками гінекологині з Хмельницького. Таке практикує Анна Купрата, в якої на обліку стоять десятки жінок. У чому особливість роботи лікарки й чому пацієнтки називають її “подружкою”?  Про все це дізнавайтеся в інтерв’ю.

Світлана Женжебір-Плахтій
Галина Посвистак Чаплинская ,навіть не сперечаюсь, бо ви 100% праві. Хоча щодо ,,лечу на крилах'' перебільшуєте. Це якось неприродньо. Але для кожного своє. Мені важливо, щоб лікар зміг мене прийняти тоді, коли мені зручно і, при необхідності, терміново. Бажанно, не сидіти у черзі по 2 години, поки лікар приймає ,,своїх'' людей. Головне, щоб мене поважали,як пацієнта. Дали можливість спокійно підготуватись до огляду, не оцінюючи  поглядом. Щоб огляд гінеколога не проводився паралельно з іншим фахівцем навіть ,якщо через ширму . Отож багато складових,яких так не вистачає при прийомі  у державних лікарнях. Звісно, головне, знайти свого лікаря.

Користується телефоном з озвученням клавіш, розкладає однакові купюри в різні кишені й ходить тільки тими дорогами, які добре знає. Хмельничанка Валентина більшість свого життя прожила у темряві. Вона розповіла, чого в Хмельницькому потребують незрячі люди.

Larica Larica
Авторизація не працює

Ініціативи хмельничан змагаються за можливість отримати гроші з бюджету. Директорка школи збирала голоси з підлеглих та батьків учнів. Через це розгорівся скандал.

Vitaliy Petrovich
В наші країні, коли критикують та гноблять, означає щи нормальна людина!)

Відмовляються від свинини, алкоголю та тютюну. Моляться п'ять разів на день, а екстремістів називають провокаторами. Як живуть, скільки разів одружуються та у що вірять хмельницькі мусульмани. Дивіться й читайте у репортажі.

Marina Gavrilova
Имама мечети знаю хорошо имеет сильные верные знания дает строгую идеологическую позицию Успехов ему в общине и процветания Пусть Аллаг откроет сердце городской власти и даст землю чтобы успешно построить мечеть

Найчастіше від ускладнень Covid помирають мешканці Хмельницького. Перша смерть в області була зафіксована у квітні 2020 року. Як змінюється кількість летальних випадків на Хмельниччині протягом всього часу пандемії?

Мова про оновлення головної площі міста йде не перший рік. Концепцію створили ще чотири роки тому. Тепер же на її основі хочуть розробити проєкт реконструкції. Дізнавайтеся деталі.

Anatoliy Tkachenko
Супер малаці

Територію поряд із колесом огляду закладуть плиткою. Також там з’являться лавки, клумби, стоянка та освітлення. Коли закінчать та скільки витратять?

Валентина Ярмилко
Нарешті щось роблять!

Потік води у притоці Бугу місцями ледь помітний, а місцями йде у протилежному напрямі. Яка причина та що з цим збираються робити?

Станіслав Павлінський
Та й з Бугом ситуація не краща, і щороку тільки погіршується, але жодної реакції немає.

Хмельницький на старих світлинах геть не схожий на себе. Чи впізнаєте його риси серед інших міст? Проходьте фототест і діліться результатами в коментарях.

Sergey Mnemonic
Нажаль в середині 20 го століття не було цифрових камер
keyboard_arrow_up