На Хмельниччині цьогоріч працевлаштували 584 особи з інвалідністю

На Хмельниччині цьогоріч працевлаштували 584 особи з інвалідністю
  • Як саме людина з інвалідністю може отримати статус безробітного і шанси на працевлаштування, дізнавайтеся в матеріалі.

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає особам з інвалідністю у пошуку роботи.  Служба надає профорієнтаційні послуги та організовує професійне навчання. 

З початку цього року допомогли знайти роботу 584 особам з інвалідністю. 

“З них 60% – мешканці сільської місцевості, 30% – жінки, решта – молодь до 35 років, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи,” – повідомляють на сайті Хмельницької обласної військової адміністрації.

Відео дня

«Якщо людина – знавець своєї справи, то фізичні особливості не стануть перешкодою для роботодавця. Підтвердженням цьому є працевлаштування осіб з інвалідністю за різноманітними професіями та посадами: інженер-технолог, агроном, електрогазозварник, медсестра, бухгалтер, кухар, продавець, оператор котельні, водій тощо», – підкреслює директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку й отримують пенсію по інвалідності, можуть претендувати на  статус безробітного. Але виключно за умови відсутності підходящої для них роботи.

Для реєстрації в центрі зайнятості особам з інвалідністю необхідно мати:

Консультації з питань працевлаштування можна отримати:

Ми вже повідомляли про те, що уряд анонсує зміни в роботі служби зайнятості. Громадянам, які перебувають на обліку як безробітні, більше не платитимуть за “сидіння” вдома. Кого не працевлаштують - відправлять на розбір завалів чи ремонт.

Читайте також:

 

Коментарі

keyboard_arrow_up