У Хмельницькому шукають інспекторів з паркування: вимоги та обов’язки

-
Майбутні інспектори мають мати вищу освіту та ряд навичок.
Проблема з паркуванням в Хмельницькому стала особливо актуальною зі збільшенням автівок в місті. Минулого року мер Олександр Симчишин розповів журналісту “ВСІМ”, що частково вирішити це мала б інспекція з паркування, яка працює у місті. Для нормальної роботи інспекції почали набирати кадри.
— Задача інспекторів штрафувати грубих порушників паркування незалежно від букв на номерному знаку. Бидло не має місця реєстрації. Що на хмельницьких номерах, що на київських, що на харківських. Воно кругом однакове. Його треба наказувати, — розповідав Олександр Симчишин.
Охочих попрацювати інспектором з паркування почали шукати в травні 2022 року. Тепер же знову виникла потреба у фахівцях. Відповідне оголошення з вакансією розмістили у міському управлінні транспорту та зв’язку.
В описі до вакансії вказали, що шукають майбутнього працівника для транспортного управління на посаду головного спеціаліста-інспектора з паркування. На цю вакансію можна податися і чоловікам, і жінкам.
Що пропонують:
-
5-денний робочий тиждень
-
8-годинний графік роботи
-
офіційне працевлаштування
-
дружній колектив.
Стаж роботи не потрібен, але є ряд інших вимог до майбутнього інспектора:
-
громадянство України
-
вільне володіння державною мовою
-
знання Правил дорожнього руху та КУпАП
-
навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача, навички користування оргтехнікою, вміння користуватись смартфоном (планшетом), працювати з мобільними додатками
-
вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра
-
вміння працювати в команді, стресостійкість, бажання робити наше місто кращим.
Коло обов’язків:
-
проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення адміністративних правопорушень, запобігання вчинення адміністративним правопорушенням
-
інформування та надання роз’яснення громадянам
-
контроль за правилами дорожнього руху та винесення постанов.
Відгукнутися на вакансію можна двома способами:
-
написавши на пошту: [email protected]
-
зателефонувавши за номером: (+380382) 79-55-25
Читайте також:
-
Юрий ЛенникЛіпше би зробили паркувальні місця, та дорогі би розширили...Роганська Людмила reply Юрий ЛенникЮрій Леннік ви шо смішні, а чого США широкі дороги не помагають?Vitalii Yuriyovich reply Юрий ЛенникА що їх можна розширити в місті? За рахунок чого? Знести будівлі? Зайняти тротуари?Читач62 reply Vitalii YuriyovichТа ті машини вже й так позалазили на тротуари.
-
Денис АнатолійовичУсе для людей 😂 уже і сюди добралися . А побудувати парковки слабо ?
-
Бронислав Кушнировичдааа..то що продают землю і все собі в карман да коли же наша велика УКРАІНА позбудиться плохіх людей корупція хуже війни унічтожать тень яку не бачішь не возможно но я віру що все такі ЗЕЛЕНСКІЙ порядок наведе почуй моі слова БОЖЕНЬКА
-
Гена ГенаСімчишин- спочатку розпродаж кожен клаптик землі в місті під застройку, а тепер звісно паркувальних майданчиків не має зовсім