Водій “швидкої” та декан вишу. У Хмельницькому є майже 400 вакансій (СПИСОК)

-
Роботодавці шукають працівників на найрізноманітніші посади.
-
Серед них є й цікаві, як от архітектор, водій “швидкої”, декан вишу, енергетик, логопед, штурман аеропорту, та оператор безпілотників.
-
Дізнавайтеся, що пропонують та скільки платять.
У Хмельницькому знову оновили перелік вакансій на підприємствах та в установах. Станом на 31 липня вільних є 397 вакансій. Актуальний список подає міський центр зайнятості.
Роботодавці шукають водіїв, фрезерувальника, тесляра, трактористів, учителів, поліцейських, продавців, бухгалтерів, інженерів, кухарів, слюсарів, медиків, двірників, офіціантів, закрійників, швачок, малярів, мулярів, слюсарів, машиністів, підсобних робітників, прибиральників в басейн. Та навіть оператора БПЛА і штурмана в аеропорт.
Працівники потрібні як у комунальні установи, так і в приватні фірми. Є вакансії від освітніх закладів, перевізників, державних установ, виробництв, комунальних підприємств.
Заробітна плата коливається від 6 700 до 24 000 гривень. Цього разу досить багато посад на зарплату в 10-20 тисяч. Також вистачає вільних місць на зарплати до 10 тисяч гривень. Від 20 до 24 тисяч — всього кілька вакансій.
Всюди зазначено роботодавця, назву посади, зарплату, завдання та обов’язки, телефон для довідок та кількість вакантних місць.
За довідками та з питань працевлаштування радять звертатися до Хмельницького міського центру зайнятості за телефонами:
-
0382 79 54 28
-
0382 79 54 21
-
0382 79 51 14
-
0382 75 20 20
До слова, в Україні запустили єдиний портал вакансій. На ньому представлені вакансії від державної служби зайнятості та українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble). Як ним скористатися — читайте за посиланням.
Читайте також:
-
Victor Honcharukцікаво було б подивитись якусь динаміку по кількості вакансій з часом
-
Богдан ХмельФабула
-
ОлександрПосле войны будет ещё больше вакансий. Особенно когда откроют границу.
-
Євген ЛісовийІ нікому працювати ,бо ніхто не йде через те що роботодавці передають документи у військомат ,от хай і сидять без робітників)))