Де знаходиться і як називається зупинка в Хмельницькому. Тест

Де знаходиться і як називається зупинка в Хмельницькому. Тест
Головне фото - з сайту ХМР
 • Рік тому в Хмельницькому перейменували зупинки.
 • Перевірте за допомогою тесту, чи орієнтуєтеся ви в них.

Зміна назв вулиць, провулків чи зупинок громадського транспорту може заплутати. Саме тому мешканці часто продовжують користуватися старими назвами. Тими, до яких більше звикли. 

Минулого року в Хмельницькому змінили назви частини зупинок, а також додали нові. Перейменування пов’язані переважно з декомунізацією та дерусифікацією. Більшість доданих зупинок вже існували, а рішенням виконкому їх тільки внесли до реєстру.

Хмельничани можуть плутатися в назвах. А й відповідно - не вірно планувати свої маршрути, пересуваючись громадським транспортом. Саме тому підготували для вас тест на перевірку знань. Як добре ви знаєте назви та місця знаходження зупинок? Проходьте тест і діліться результатами в коментарях.

Відео дня
cript>(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id))return;js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://experience.ex.co/sdk.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}(document,'script','exco-sdk'));
 

Також проходьте інші наші тести:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (37)
 • Надія Лукащук

  Який придурок таке затіває? Що всі клепки погубили????Ворогові корегуєте??? Де СБУ  на таких ідіотів???
 • Анатолій Рибак

  біля першої поліклініки
 • Наташа Юрчик

  Для чого пишите люди!!!  Хто такі питання задає?  В нас війна!  Хочити щоб прилетіло шось!  Видаляйте свої коменти!!! Значіть це  комусь потрібно , шо хтось пише, для чогось.
 • Марія Марія

  В пиzде

keyboard_arrow_up