Що ви знаєте про будинки на Проскурівській? (ТЕСТ)

Що ви знаєте про будинки на Проскурівській? (ТЕСТ)
  • Корені Проскурівської сягають далеко в минуле. 
  • У будинках, що розташовані на цій вулиці, жили й вели бізнес заможні та почесні люди. 
  • Перевірте, що ви знаєте про будівлі на одній з популярних вулиць Хмельницького.
  • Проходьте тест і діліться результатами. 

Проскурівська - вулиця, яку в Хмельницькому неофіційно вважають центральною. До речі, не дарма. Адже найменування “центр міста” отримала вона задовго до сучасності. Сталося так після чіткого поділу міста на вулиці у 1824 році. Відтоді Хмельницький наділили двома основними вулицями. Серед них Кам’янецька і Проскурівська.

Вздовж Проскурівської, як і десятки років тому, все ще стоять ті самі будинки. У їхніх приміщеннях сьогодні вирує зовсім інше життя, аніж колись. У стінах одного з них працювала купецька сім’я, яка зробила важливий внесок у розвиток міста. А в стінах іншого - мешкав заможний і почесний громадянин. 

Перевірте, що ви знаєте про історію однієї з найпопулярніших вулиць міста. Для цього пройдіть тест від журналістки vsim.ua. І не забудьте поділитися результатом в коментарях. Інформація про історію будівель взята із книги краєзнавця Серія Єсюніна "Прогулянка Проскуровом".

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up