Депутатам «За майбутнє» вдалося зберегти акцизний податок в місцевих бюджетах (пресслужба партії "За Майбутнє")

Депутатам «За майбутнє» вдалося зберегти акцизний податок в місцевих бюджетах (пресслужба партії "За Майбутнє")

Інтереси громад захищені: акцизний податок на пальне залишився місцевим бюджетам.

Сьогодні, 15 грудня, Верховна рада України в другому читанні прийняла зміни до Бюджетного кодексу в рамках державного бюджету на 2021 рік. Під час голосування за правки до кодексу народним депутатам політичної партії «За майбутнє» та представникам інших фракцій вдалось зберегти частку акцизного податку для загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

Як повідомляє народний депутат України Сергій Лабазюк на своїй сторінці в Facebook, не дивлячись на палкі дискусії у Раді, все ж таки вдалося на постійній основі зберегти у 2021 році зарахування 13,44% акцизного податку з пального.

«Мова йде про 7-8 млрд гривень на рік… Це кошти для загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому цей ресурс – надзвичайно важливе джерело, адже він дасть ресурси на ремонт місцевих доріг, лікарень, шкіл та інших надважливих об’єктів», - уточнив Сергій Лабазюк.

Також Лабазюк запевнив, що група «За майбутнє» буде й далі підтримувати всі ініціативи з посилення фінансової спроможності громад.

Нагадаємо, що Бюджетний комітет раніше хотів змінити механізм розподілу коштів, отриманих від акцизного податку на пальне.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up