Депутати звернулися до Шмигаля з вимогою звільнити главу ДКАУ Володимира Усова (Точка зору)

Депутати звернулися до Шмигаля з вимогою звільнити главу ДКАУ Володимира Усова (Точка зору)

Депутати підписалися під зверненням до Прем'єр Міністру та запевняють, що з моменту обрання Володимира Усова на посаду глави ДКАУ замість звільненого Павла Дегтяренко в січні 2020 року, за час випробувального терміну, не тільки не довів свою компетентність і професіоналізм, а й в ньому засумнівався ряд депутатів щодо відповідності займаній посаді.

"Депутати запевняють, що Володимир Усов не тільки не довів свою компетентність і професіоналізм, а й саму відповідність займаній посаді.

За неповні півроку діяльності новий глава не надав стратегій розвитку агентства і області.

Хоча, разом з тим, в гучних інтерв'ю повідомляє про амбітні плани завоювання найближчих планет. " - написав на своїй сторінці Facebook Masi Nayyem

У відповіді Глава ДКАУ Володимир Усов сумнівається, що автори звернення дійсно істинно "зацікавлені в розбудові Української космосу", а не переслідують інтереси приватних осіб.

За його словами, саме в Telegram і YouTube каналах і озвучена концепція розвитку галузі.

"Запитайте краще на" Південмаші "або в КБ" Південне", що вони думають про стан галузі. Почитайте свіжу публікацію доцента Львівської політехніки. Ці люди насправді перейнялися проблемою і їх підтримка важливіше для мене, ніж ситуативні війни непрофільних депутатів і блогерів, які несподівано почали цікавитися космосом, "- написав Усов в Facebook.

Усова також приписують кримінальні справи пов'язані з відмиванням коштів, але ці

звинувачення в корупції Усов називає "чистої маніпуляцією" як неугодного людини з боку тих, хто не хоче нічого міняти в космічній індустрії країни.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up