Хмельничанин пропонує перейменувати місто на Проскурів. Що ви про це думаєте? (ОПИТУВАННЯ)

Хмельничанин пропонує перейменувати місто на Проскурів. Що ви про це думаєте? (ОПИТУВАННЯ)
 • Олександр Величко створив петицію про перейменування міста на Проскурів.

 • Збір підписів розпочався 3 травня і триватиме ще 73 дні.

 

 

Хмельничанин Олександр Величко створив на платформі електронної демократії петицію про перейменування міста на Проскурів:

“Хочу запропонувати шановним Хмельничанам на тлі російської агресії  та зміні багатьох назв вулиць і провулків, зробити більш кардинальні зміни й повернути історичну назву міста Проскурів. Виходячи з даних усього інформаційного простору, останні 400 років Україна перебуває під гнітом і постійним намаганням знищення усього українського, що по часу збігається з укладенням Б.Хмельницьким в 1654 році Переяславських домовленостей з Московією, з яких все і почалось. Пропоную відновити історичну справедливість!!!”

Збір підписів розпочався 3 травня. На разі її підписала одна особа.

А як вважаєте Ви?

Опитування

Чи підтримуєте ви пропозицію перейменувати Хмельницький на Проскурів?

Читайте також: Як триває декомунізація та дерусифікація Хмельницького

 

Коментарі (1258)
 • Марія Івасів-Мельник

  Автор з якого міста?

  Всі проблеми уже вирішили, залишилось зміною назви міста зайнятись у військовий час?
 • Mykola Kryshchuk

  Майже 72% не підтримують таку пропозицію.Про що це свідчить?Явно що не про знання історії, патріотизм і  національну свідомість хмельничан.Швидше це ознака того що цим особам "а какая разница", просто "гарна назва", "не на часі",тощо.Як на мене то декомунізацію та дерусифікацію потрібно починати з  мізків  хмельничан. Бо то покоління  батьки яких дописува до своїх прізвищ закінчення ОВ і ЄВ, яке ходило в зрусифіковані дитячі  садочки , потім  у такі ж школи, штокало і какало від танка до банка і нині штокають і какають при спілкувані з дітьми.Такі наші  реалії.Реалії  постколоніального суспільства засміченого московськошивоністичним  непотрібом  ,попсою, блатняком та азіатчиною.Що  тоді робити?Ту слово владі.Вона має бути рішучою,діяти в національних інтересах,виправляти історичні помилки, не зважати  на  вплив несвідомої охлократії.Проскурів був і має бути надалі.як свідчення непорушності  української історії.

  ARP Strogg reply Mykola Kryshchuk

  ох я б тобі вправив мозги , швидко ..що ти би забув як тебе звати ну і до міста не чіплявся б .  Що ти вообще маєш до нашого покоління , ти пропонуєш репресії ????   таким як ти в першу чергу нада мозги вставити і добряче .
 • Mykola Kryshchuk

  Рішення Переяславської ради з огляду на процеси ассиміляції українців в наступний історичний період ,ліквідації паростків української незалежности, нищення  українського етносу чітко вказують на  хибність такого акту,недалекоглядність тогочасного  політичного провідництва, реакційну роль впливових церковних ієрахів в тому числі і особисто Б.Хмельницьког.Події останіх трьох століть, сучасної історії яскраво це підтерджують.Нкастав час  зробити  рішучі кроки та зробити справедливі висновки.Героїзація Б.Хмельницького відповідає інтересам московської шовіністичної політики відносно україни.З цим явищем потрібно покінчити  ,визначити  належне йому місце  в історії України як яскравий приклад поразки національно визвольної боротьби української нації  на її початковому етапі.
 • Виктор Загурский

  П I дтримую

19:17 У студентів може розпочатись навчання вже у серпні, - Шмигаль 18:02 Спека набирає оберти: погода на тиждень у Хмельницькому 17:02 Батьки отримали орден сина, який загинув в перший день війни photo_camera 16:12 Підробляли горілку і цигарки: правоохоронці викрили підпільний цех photo_camera Від читача 14:10 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:38 “Великий шрам на серці військової частини”. Хмельницький попрощався із загиблими ракетниками photo_camera 14:29 "Укрпошта" повідомляє про дату виходу нової марки з літаком "Мрія" 13:23 На Шепетівщині патрульні спіймали 9 п'яних водіїв за одну добу 12:40 «Не мовчіть»: у ворожому полоні хмельничанка Тетяна Васильченко photo_camera 11:32 Понад 700 тисяч гривень за зрубаний ліс: Укрзалізниця сплатила за шкоду, завдану Волочиській громаді 10:05 Дві ворожі ракети збили над Хмельницькою областю 09:18 У Хмельницькому запрацював центр "Я-Маріуполь": куди звертатись по допомогу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up