Найвищі шанси перемогти Володимира Зеленського має Юлія Тимошенко (пресслужба ВО»Батьківщина»)

Найвищі шанси перемогти Володимира Зеленського має Юлія Тимошенко (пресслужба ВО»Батьківщина»)

Лише лідерка «Батьківщини» може скласти реальну конкуренцію нинішньому главі держави та виграти наступні президентські вибори.

Так дані останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології прокоментував заступник директора КМІС Антон Грушецький.

За його словами, українці зрозуміли, що приведення до влади нових облич без досвіду недостатньо. Повертається запит на професіоналів, а Юлія Тимошенко відповідає цьому запиту якнайкраще.

Формально кандидатами на фінал президентського забігу нині, окрім Юлії Тимошенко є Юрій Бойко та Петро Порошенко. Але двоє останніх не мають жодних шансів перемогти Володимира Зеленського, тоді як лідерка «Батьківщині» сьогодні єдина, у кого такі шанси є.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного наприкінці грудня, у другому турі виборів президента чинний глава держави перемагає Петра Порошенка, Юрія Бойка та Дмитра Разумкова. А от у парі «Зеленський – Тимошенко» співвідношення становить 51,6% до 48,4%, тобто різниця – у межах статистичної похибки.

 

 

Олег Лукашук,
Депутат Хмельницької обласної ради від партії ВО»Батьківщина»

keyboard_arrow_up