Точка зору: Нам треба продавати не землю, а те, що на ній виробляється, - лідер Аграрної партії Віталій Скоцик

Точка зору: Нам треба продавати не землю, а те, що на ній виробляється, - лідер Аграрної партії Віталій Скоцик
  • Аграрна партія у березні завершить обговорення пакету реформ, які допоможуть навести лад у земельному законодавстві.
  • Віталій Скоцик переконаний, що завдяки землі може зрости економіка країни та її обороноздатність.
  • Про мораторій на продаж землі та земельну реформу він розповів на прес-конференції 10 березня у Хмельницькому.

Земельне питання сьогодні є надважливим для всієї держави. Адже більшість соціально-економічних проблем, таких як безробіття, низькі зарплати і пенсії напряму залежать від якісної земельної реформи. Тому потрібно, аби кожен українець зрозумів, що розумне використання землі допоможе відродити економіку.

- Після грабунку українського народу в 90-х роках, коли у нас вкрали промисловість, в нас залишився єдиний ресурс, і це земля. Впровадження дикого ринку землі – це пряма крадіжка цього ресурсу. Тому нам необхідне чітке і зрозуміле земельне законодавство, - заявляє лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Саме Аграрна партія була тою політичною силою, яка за останні роки 8 разів виходила на загальнонаціональні страйки щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського значення.

- Мораторій потрібен для того, аби ми швидко розробили стратегію завершення земельної реформи і повний пакет земельного законодавства. Держава зараз може заробити тільки на аграрному секторі. Але нам треба продавати не землю, а те, що на ній виробляється. І це має бути не сировина, а готовий продукт, - каже Віталій Скоцик.

За його словами, їхня політична сила вже у березні закінчить обговорення пакету реформ, які зможуть суттєво змінити становище місцевих громад.

- Ми провели ряд форумів у різних регіонах країни. Ми ще раз визначили стратегічні кроки в напрямку недопущення крадіжки землі в українського народу. Наша думка дуже проста «Ні продажу землі!». Наведення ладу в земельних питаннях дасть поштовх до розвитку підприємництва. Тому реформа земельних відносин стосується всіх, - пояснює Віталій Скоцик. 

на правах реклами

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:12 Трагедія на залізниці: 12-річний хлопець загинув під колесами дрезини 10:38 Засудили шепетівчанку, яка вбила свого співмешканця 10:02 Завтра частина Хмельницького буде без води (АДРЕСИ) 09:12 Жителі Хмельниччини можуть записатися до сервісного центру МВС через новий застосунок Від читача 17:54 Кинули на кордоні в чужій країні вночі матір з 2 дітьми 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 24 червня 21:01 Погода зіпсується: прогноз на 24 червня для Хмельниччини 20:38 Не стало чотирьох військових з Хмельниччини photo_camera 20:12 Після понад трьох років полону на Хмельниччину повернувся Іван Крук 19:47 Нові деталі справи Крупи: арешт майна і «підозрілі» мільйони 19:09 Слідами Потоцьких і Болбочана: хмельничан запрошують долучитися до екскурсії містом 18:28 Ледь не втопилися: на Хмельниччині рятувальники витягли з Дністра подружжя 17:52 Їхав тротуаром: у Хмельницькому водія оштрафували завдяки відео в мережі 17:07 Пошкоджені могили, викрадені квіти і суд: як карали за ці злочини на Хмельниччині 16:46 У Хмельницькому водія маршрутки оштрафували після відео в соцмережах 16:06 Села у Хмельницькому районі оточили вовки: мешканців попереджають про небезпеку 15:53 Ціни та служби: скільки коштує проїзд на електросамокатах у Хмельницькому 15:05 Штормове попередження: на Хмельниччині очікується погіршення погоди 14:27 Петра і Павла 2025: що означає свято і коли його відзначають 13:49 Загинули чоловіки, які майже рік були в розшуку на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up