Утеплені школи і нові тротуари: як громади Хмельниччини за рік освоїли субвенції (пресслужба С.Лабазюка)

Утеплені школи і нові тротуари: як громади Хмельниччини за рік освоїли субвенції (пресслужба С.Лабазюка)

Громади 188-го округу на Хмельниччині освоїли майже 30 млн грн субвенцій, які вдалося залучити у 2021 році за програмою соціально-економічного розвитку. Нагадаємо, що саме за сприянням народного депутата України від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка громади Хмельниччини отримали з державного бюджету три виплати по 10 млн грн протягом 2021 року - у травні, липні та жовтні. Останню субвенцію було направлено на реалізацію 16 об’єктів у 7 громадах Хмельницької області, а саме: Війтовецькій, Волочиській, Гвардійській, Лісовогринівецькій, Наркевицькій, Розсошанській та Чорноострівській громадах.

Перелік об’єктів та ключові пріоритети у роботі були затверджені з урахуванням інтересів місцевої громади. Це і капітальний ремонт закладів освіти, модернізація, утеплення фасадів, заміна віконних блоків, будівництво нових спортивних майданчиків та інше.

Загалом за 2021 рік кошти на соціально-економічний розвиток між громадами було розділено наступним чином:

  • Війтовецька ТГ - понад 3,5 млн
  • Наркевицька ТГ - 4,5 млн
  • Волочиська ТГ - 8,4
  • Лісовогринівецька ТГ - біля 2,8 млн
  • Розсошанська ТГ - 4,2 млн
  • Чорноострівська ТГ - 4,45 млн
  • Гвардійська ТГ - понад 2,2 млн

Майже усі отримані кошти освоєні, зокрема, на освітлення вулиць, ремонт шкіл для комфортних умов навчання, нові тротуари та водопостачання, ремонт будинків культури, утеплення фасадів садочків, відновлення шкільних спортзалів та будівництво спортивних майданчиків.

Роботи щодо будівництва багатофункціонального спортивного майданчика на території ЗОШ у селі Писарівка продовжаться і у 2022 році, а це означає, що учні отримають комфортні умови для заняття спортом. Також у новому році продовжиться утеплення фасадів в стінах Волочиської ЗОШ №1 та Волочиської ЗДО "КАЛИНКА" - роботи з утеплення фасадів продовжаться у 2022 році.

«Не зупиняємося. У 2022 році знову беремо курс на розвиток рідного краю і працюватимемо ще більш наполегливо для залучення субвенцій!» - запевнив народний депутат Сергій Лабазюк.

keyboard_arrow_up