Верховна Рада не прийняла відставку Прем'єр-міністра (прес-служба газети "Голос України")

Верховна Рада не прийняла відставку Прем'єр-міністра (прес-служба газети "Голос України")

Верховна Рада не підтримала проект постанови про відставку Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. "За" проголосували тільки 97 народних депутатів.

Глава парламенту Андрій Парубій зазначив, що згідно з частиною 2 статті 115 Конституції України, частиною 1 статті 15 Закону "Про Кабінет Міністрів України" Прем'єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Повідомивши, що глава уряду надіслав свою заяву до парламенту 23 травня цього року, він надав Володимиру Гройсману слово для виступу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман укотре заявив, що ніколи не тримався за посаду, тож не збирається триматися й тепер. "Три роки тому в цій залі ви прийняли рішення підтримати мою кандидатуру на посаду Прем'єр-міністра. Я сказав, що моїм завданням було забезпечити стабільність і не допустити кризових явищ. Тому рішення, які ми приймали, стосувалися того, щоб досягти цих цілей", – сказав він та підкреслив, що завжди був відповідальним і ніколи не боявся відповідальності.

В. Гройсман також нагадав, що, виступаючи з парламентської трибуни, він запропонував об'єднати зусилля для ухвалення ефективних рішень, однак Президент вважає, що уряд має подати у відставку. "Я подав заяву про відставку, яку ми зараз розглядаємо", – сказав він та наголосив, що впродовж останніх десяти днів пролунало чимало різних заяв, зокрема почали говорити про дефолт. "Що таке дефолт? Це обнулення доходів українців, це неконтрольована інфляція, це зупинка економічного зростання, це незрозумілий курс національної валюти", – заявив прем'єр та наголосив, що це не його сценарій і не сценарій для українців, бо він принесе кожній людині економічні втрати.

"Я поважаю будь-яке рішення Верховної Ради", –сказав він та подякував парламенту за співпрацю.

Після того як Верховна Рада не прийняла відставку Прем'єр-міністра, В. Гройсман наголосив, що дуже добре розуміє, наскільки людям нині непросто. "Але я реаліст і знаю, що кроки, які ми робили, розпочинають зміни, і вони можуть бути швидшими, якщо парламентські фракції будуть об'єднуватися і голосувати", – сказав він та закликав "не плодити ненависть".

Про це пише газета «Голос України.

Детальніше – на сайті www.golos.com.ua

 

 

на правах реклами

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:02 На Хмельниччині жінка відсудила у Пенсійного фонду 86 тис грн пенсії батька 18:04 Загинуло четверо воїнів з Хмельниччини: хто вони 17:28 Збитки 164 тисячі гривень: на Південному Бузі спіймали браконьєрів з сітками 16:47 У Хмельницькому попрощалися із 38-річним захисником Максимом Глушком Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 16:06 Зняв білизну перед дітьми на майданчику: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 15:25 росіяни пропонували гроші: на Хмельниччині юнак повідомив поліцію про спробу вербування 14:44 На Хмельниччині зіткнулися два авто: 46-річна водійка в лікарні 14:01 Попрощались з льотчиками, які загинули в авіакатастрофі на Хмельниччині: що про них відомо 13:09 На Хмельниччині мати звернулася до суду, щоб визнати сина померлим: апеляція відмовила 12:27 У Хмельницькому районі жінка викрала у рідного брата 130 тисяч гривень 11:48 Поблизу Хмельницького зіткнулися три автомобілі: водія госпіталізували 11:02 Ловили раків і карасів: на Хмельниччині спіймали двох браконьєрів 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:34 Самовільно залишив частину і напав на поліцейського: судитимуть колишнього військового 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:30 Хмельницька міськрада готує на продаж та в оренду 11 ділянок: список адрес 21:01 Після спеки – грози та похолодання: погода 3 липня на Хмельниччині 20:23 Відключення світла у Хмельницькому 3 липня: у списку 260 вулиць (АДРЕСИ) 19:43 Зарплати на Хмельниччині зросли: кому платять понад 40 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up