ТОП-25 успішних хмельничанок

Власниця студії візажу та стилю “Makeup Secret”

Напевно, багато хто погодиться з твердженням, що жінці деколи складно робити кар'єру і займатися бізнесом. Вона не може собі...

Народилась 1959 року у Тернопільській області. Солістка Хмельницької обласної філармонії та Органного залу, народна артистка України, володарка золотої Патріаршої медалі, лауреат премії ім.Богдана Хмельницького.

Воробель Галина Миколаївна Директор Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи № 33 Моє педагогічне кредо – слова видатного педагога Василя Сухомлинського «Життя переконує, що учень – дзеркало вчителя» .

В 90-ті в нас було проблемно навіть мінусівку записати. Необхідно було пробувати, стукати у всі двері, що я і робила. І коли запитують, як стати успішною, мені іноді стає смішно. Зараз в Інтернеті безліч матеріалу. Просто завантажуєш, репетируєш і вперед! – говорить співачка

Модельєр Наталя Тарашевська: «Копія ніколи не буде кращою за оригінал»

Етно-джаз на бандурі “Щоб захопити слухача, потрібно шукати нові образи і прийоми, постійно експериментувати, робити щось нове і неочікуване”, - каже Марина Круть.

Тетяна Широка народилась у м. Хмельницькому 28 липня 1978р.

Я родилась 2 сентября 1970 года в городе Каменец-Подольский . Образование – высшее (Каменец- Подольский педагогический институт им. В.П. Затонского, по специальности русский язык и литература и иностранный язык).

Поворознюк Катерина Володимирівна. 31.05.1979 р.н. Керівник туристичної фірми «Чарівний світ подорожі».

Павлова Нелли Николаевна. Член Национального союза художников Украины. Живописец. График. Характеристика творчества Павловой Н.Н. размещена в энциклопедии Украины.

keyboard_arrow_up