На виборчих дільницях хмельничани отримають бюлетені із спеціальним захистом

На виборчих дільницях хмельничани отримають бюлетені із спеціальним захистом
Хмельницький готується обирати нового міського голову. Уже надруковано 207893 бюлетені, які мають 4 рівні захисту.

Уже цієї неділі, 15 жовтня, хмельничани мають зробити свій остаточний вибір на користь одного із двох кандидатів на мерське крісло. Нагадаємо, що у другий тур пройшли  Костянтин  Чернилевський та Олександр  Симчишин.  

Свої голоси містяни віддаватимуть на 115 виборчих дільницях, надрукували 207893 бюлетені з виборів міського голови. Бюлетені для голосування поліграфічне підприємство виготовило 11 листопада.   

«За словами керівника друкарні Сергія Федоченка, щоб уникнути фальшування, на підприємстві розробили 4 рівні захисту бюлетеня. Це, зокрема, особливий папір,  спеціальна сіточка, герб Хмельницького, розгледіти який можна за допомогою ультрафіолетової лампи. Останній ступінь захисту не розголошують» - повідомляє громадянська мережа «ОПОРА».  

Читайте також: Депутати нового скликання Хмельницької міськради: хто вони?

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up