Симчишин заявив про перемогу на виборах у Хмельницькому

За попередніми даними штабу «Свободи», їхній кандидат впевнено перемагає свого конкурента.
Симчишин заявив про перемогу на виборах у Хмельницькому

До штабу партії надійшли протоколи із 111 дільниць міста. Згідно 95% опрацьованих голосів за Олександра Симчишина проголосувало близько 40 тисяч виборців, що складає 61%. Костянтин Чернилевський набрав 39%, або близько 25 тисяч голосів.

- За мене проголосувало близько 61% виборців. Це без даних із чотирьох дільниць. Та відрив уже досить великий і на загальний результат вони вже не вплинуть, - повідомив «ВСІМ» Олександр Симчишин. – Хочу подякувати хмельничанам за підтримку і за те, що повірили в мої ідеї.

Уже дізнавшись попередні результати після опрацювання даних від своїх спостерігачів, Олександр Симчишин вирішив зібрати прес-конференцію. У розмові із журналістом «ВСІМ» свободівець впевнено говорив про свою перемогу.  

Коментарі (26)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Коментар видалено...
 • Анонім

  35 лет и мер - это хаха. Вылез из села и хочет городом править!!! Короче жопа нам еще 2 года, но печалька в том, что в этом городе куча тупиц которые голосуют за это!!!
 • Анонім

  Ну нехай ще це покаже на що здатний. Позиціонують себе як найчесна партія.
 • PAL

  Сможет ли симчишин воспользоваться шансом, который дали ему, всего, 40 тысяч избирателей? Хватит ли у него смелости и решительности, ума, что бы исправить те ошибки которые он делал будучи головой ода? Сомневаюсь. Без реальных денег, без реальной команды, без реального авторитета.

  Анонім reply PAL

  Коментар видалено...

  Анонім reply Анонім

  Посмотрим, пока можно  только с уверенностью сказать что наработанные за прошлые года схемы, темы,доли, нагретые места...и т.д.,  все пошатнется

  Анонім reply Анонім

  Коментар видалено...

  Лариса Вернигора reply Анонім

  Чому так боітесь змін?чому не спробувати когось іншого? Бо самі мабуть коло корита пригрілись от і пасіюєте.

  Анонім reply Лариса Вернигора

  Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook