У мерії просять залишити маршрут тролейбуса №3 без змін

У мерії просять залишити маршрут тролейбуса №3 без змін
  • На час ремонту Старокостянтинівського мосту маршрут був змінений.
  • У влади просять не міняти рух цього транспорту.

Електронна петиція з'явилася на сайті Хмельницької міської ради у вівторок, 24 жовтня.

Її автор,  Кімаковська Алла Вікторівна, пропонує залишити без змін маршрут тролейбуса №3.

У зв'язку із тим, що розпочався ремонт Старокостянтинівського мосту, рух перекрити. Відповідно, тролейбус їде новим маршрутом - через вулиці Свободи та Зарічанську. Наразі автор звернення просить не поновлювати рух по вулиці Старокостянтинівське шосе, оскільки це зручно для сполучення між мікрорайоном Ракове, вулицею Шевченка та вулицею Зарічанською.  Часу на дорогу йде значно менше.

Алла Вікторівна наголошує на доцільності залишити цей маршрут, оскільки не залишиться варіантів для сполучення Зарічанської та Шевченка.

Наразі за цю ідею проголосували 4 осіб із 500 необхідних. Голосування ще триватиме протягом 86 днів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:04 Синоптики розповіли, якою буде погода на Хмельниччині 8 березня 17:07 Омбудсман перевірив гуртожиток для ВПО у Кам’янці-Подільському: виявили недоліки 16:13 У Хмельницькому патрульні супроводили авто з породіллею до пологового 15:08 На війні загинули та померли п’ятеро жителів Хмельниччини Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 14:14 Штовхнув підлітка зі скутера та поїхав: на Хмельниччині затримали 18-річного юнака 13:11 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на березень та квітень 12:22 «Мене могли посадити на яму»: як поліцейська з Донеччини знайшла дім і покликання у Хмельницькому 11:21 Після телефонного дзвінка хмельничанка втратила майже 100 тисяч гривень 10:19 Квартири, будинки та сміття: на Хмельниччині за добу сталося чотири пожежі 09:30 Хмельниччина під ударом: що відомо про нічну атаку 7 березня 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up