Владу просять заборонити вигул домашніх тварин у громадських місцях

Владу просять заборонити вигул домашніх тварин у громадських місцях
  • Автор петиції пропонує заборонити вигул тварин у таких місцях як: школи, дитячі садочки, стадіони, парки.
  • Петиція зібрала 11 голосів.

На сайті Хмельницької міської ради з'явилася нова електронна петиція.

Автор, Тимошенко Анастасія Іванівна, наголошує на тому, що необхідно заборони вигул домашніх тварин в громадських місцях таких як: школи, дитячі садочки, стадіони, парки й тощо. Вона зазначає, що в таких місцях найчастіше гуляють з маленькими дітьми.

Таке звернення з'явилося у неділю, 5 листопада. Наразі за цю ідею проголосувало 11 осіб з 500 необхідних. До кінця голосування залишилося 88 днів.

Зазначимо, що заборона вигулу тварин уже діє у столиці. Таке рішення Київрада прийняла на початку жовтня. Там гуляти чотирилапим заборонили біля лікарень, навчальних закладів, на стадіонах тощо.

Коментарі (4)
  • Пес Сірко
    Дебіли, інакшої оцінки цьому маразму просто нема. Є правила утриманя тварин м. Хмельницький у п. 9,5,2 прописано усе http://khmelnytsky.com/pdf/pravula_sob.pdf А що до парків, то окрім собак там живуть іньші, у тому числі, дикі тварини, як з ними бути? Білок відстріляти, усе закатати асфальтом?
    Антибіотик reply Пес Сірко
    Білки та інші не свійські тварини живуть у парку, а ваші пси там тільки серуть, сцять і людей калічать. Тому тільки заборона вигулу  або вимога щоб срання ви за своїми псами прибирали і забирали із собою додому
  • Николай Коваль
    Немає ніде чистого місця з цими собаками.Кругом накладено кучі собачого говна.В парку кучі біля річки кучі біля шкіл на спортмайданчиках кучі.Які можуть бути заняття спортом у дітей.Нагодувати б цим гівном кожного собаковода який не розуміє де і як вигулювати свого пса.
  • Сіма
    Заборонити і взагалі вигул псів лише у намордниках. Обкласти податками, платежами як за людину. Нехай хазяї думають перед тим як заводити собі таких псів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:31 На Хмельниччині троє підлітків знайшли чужий телефон і зняли з рахунку гроші 14:07 «Робота лікує краще за санаторій»: історія ветерана з Хмельниччини, що повернувся працювати в лісництво 13:30 Залужний перемагає будь-якого кандидата у другому турі президентських виборів (опитування Центру «Социс») 12:52 Зеленський відзначив державними нагородами двох жителів Хмельниччини Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 12:08 Затримали підлітка, який вкрав 12 тисяч гривень у Кам’янці-Подільському 11:40 Приватний ліцей «Альфа»: простір, де хочеться вчитися (новини компаній) 11:03 На Хмельниччині суд повернув громаді три гідроспоруди, які незаконно привласнив орендар 10:44 Представники Уповноваженого з прав людини перевірили Ярмолинецьку лікарню. Виявили порушення 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:41 Спеціально купив телефон, щоб «замінувати» суд: хмельничанина відправили за ґрати на 4 роки 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:43 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:28 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:01 На Хмельниччині жінка під час сварки вдарила ножем співмешканця. Їй оголосили підозру. 17:30 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 17:04 Більше року вважався зниклим безвісти: в Хмельницькому попрощались із захисником Олегом Блонським 16:10 Жительку Хмельниччини судитимуть за самосуд над дітьми 15:57 Родинам загиблих захисників з Хмельниччини вручили посмертні нагороди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up